Schneider Electric Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x18 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD118
Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x18 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD118...
Price on request
Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x18 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD118
| Ponuda | Easy9 |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Easy9 EU |
| Vrsta proizvoda ili dijela | Ormar |
| Tip razdjelnika | Modularni razdjelnik |
| "broj 18 mm modula po redu" | 18 |
| Ugradnja razdjelnika | Nadžbukni |
|---|---|
| 9 mm razmaka | 36 |
| "broj vodoravnih redova" | 1 |
| Ukupan broj 18 mm modula | 18 |
| Tip šine | DIN |
| Vrsta instalacije | Unutranja |
| Funkcija priljkučnog bloka | Zemlja / nula |
| Broj priključnih blokova |
1 Zemlja (Vijčano) sa16 outgoers 1 Neutralno (Vijčano) sa16 outgoers |
| Priključci distribucijskog bloka |
8 x 16 mm² + 8 x 10 mm² zaZemlja 8 x 16 mm² + 8 x 10 mm² zaNeutralno |
| Kabelska uvodnica | Bez |
| "tip prednjeg pokrova" | Bijela vrata |
| Strana otvaranja vrata | Reverzibilan (180 °) |
| [In] Nazivna struja | 63 A |
| [Ue] Radni nazivni napon | 400 V |
| [Ui] Nazivni napon izolacije | 500 V |
| Materijal razdjelnika | Ormar: Samogasiva plastika |
| Širina | 364 mm |
| Visina | 317 mm |
| Dubina | 103 mm |
| Boja |
Ormar: Bijela (RAL 9003) Vrata: Bijela (RAL 9003) |
| Masa proizvoda | 1,15 kg |
| Norme | IEC 60670-1-24 |
|---|---|
| Otpornost na plamen | 650 °C (30 min ) u skladu sIEC 60695-2-10 |
| IP stupanj zaštite |
IP40 u skladu sIEC 60529 (Zatvorena vrata) IP30 u skladu sIEC 60529 (Otvorena vrata) |
| IK stupanj zaštite | IK07 u skladu sIEC 62262 |
| Stupanj zagađenja | 2 |
| Klasa električne izolacije | Klasa II |
| Okolišna temperatura zraka pri radu | -25…60 °C |
| Okolišna temperatura zraka pri skladištenju | -25…70 °C |
| Mjerna jedinica Paketa 1 | PCE |
|---|---|
| Broj Jedinica u Paketu 1 | 1 |
| Paket 1 Visina | 11 cm |
| Paket 1 Širina | 23 cm |
| Paket 1 Dužina | 37 cm |
| Paket 1 Težina | 1,150 kg |
| Mjerna jedinica Paketa 2 | CAR |
| Broj Jedinica u Paketu 2 | 5 |
| Paket 2 Visina | 53 cm |
| Paket 2 Širina | 41 cm |
| Paket 2 Dužina | 31 cm |
| Paket 2 Težina | 6,51 kg |
| Mjerna jedinica Paketa 3 | P12 |
| Broj Jedinica u Paketu 3 | 60 |
| Paket 3 Visina | 118 cm |
| Paket 3 Širina | 80 cm |
| Paket 3 Dužina | 120 cm |
| Paket 3 Težina | 78,12 kg |
| Ponuda | Easy9 |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Easy9 EU |
| Vrsta proizvoda ili dijela | Ormar |
| Tip razdjelnika | Modularni razdjelnik |
| "broj 18 mm modula po redu" | 18 |
| Ugradnja razdjelnika | Nadžbukni |
|---|---|
| 9 mm razmaka | 36 |
| "broj vodoravnih redova" | 1 |
| Ukupan broj 18 mm modula | 18 |
| Tip šine | DIN |
| Vrsta instalacije | Unutranja |
| Funkcija priljkučnog bloka | Zemlja / nula |
| Broj priključnih blokova |
1 Zemlja (Vijčano) sa16 outgoers 1 Neutralno (Vijčano) sa16 outgoers |
| Priključci distribucijskog bloka |
8 x 16 mm² + 8 x 10 mm² zaZemlja 8 x 16 mm² + 8 x 10 mm² zaNeutralno |
| Kabelska uvodnica | Bez |
| "tip prednjeg pokrova" | Bijela vrata |
| Strana otvaranja vrata | Reverzibilan (180 °) |
| [In] Nazivna struja | 63 A |
| [Ue] Radni nazivni napon | 400 V |
| [Ui] Nazivni napon izolacije | 500 V |
| Materijal razdjelnika | Ormar: Samogasiva plastika |
| Širina | 364 mm |
| Visina | 317 mm |
| Dubina | 103 mm |
| Boja |
Ormar: Bijela (RAL 9003) Vrata: Bijela (RAL 9003) |
| Masa proizvoda | 1,15 kg |
| Norme | IEC 60670-1-24 |
|---|---|
| Otpornost na plamen | 650 °C (30 min ) u skladu sIEC 60695-2-10 |
| IP stupanj zaštite |
IP40 u skladu sIEC 60529 (Zatvorena vrata) IP30 u skladu sIEC 60529 (Otvorena vrata) |
| IK stupanj zaštite | IK07 u skladu sIEC 62262 |
| Stupanj zagađenja | 2 |
| Klasa električne izolacije | Klasa II |
| Okolišna temperatura zraka pri radu | -25…60 °C |
| Okolišna temperatura zraka pri skladištenju | -25…70 °C |
| Mjerna jedinica Paketa 1 | PCE |
|---|---|
| Broj Jedinica u Paketu 1 | 1 |
| Paket 1 Visina | 11 cm |
| Paket 1 Širina |
Similar products:
Schneider Electric Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x8 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUC108
Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x8 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUC108
-

(Out of stock)
1.035,00
Schneider Electric Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x8 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD108
Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x8 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD108
-

(Out of stock)
1.035,00
Schneider Electric Easy9 EU, ugradna tabla, 1x8 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUB108
Easy9 EU, ugradna tabla, 1x8 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUB108
-

(Out of stock)
1.137,00
Schneider Electric Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD112
Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x12 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUD112
-

(Out of stock)
1.338,00
Schneider Electric Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x18 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUC118
Easy9 EU, nadgradna tabla, 1x18 M, 2 priključna bloka PE/N, zatamnjena vrata; EZ9EUC118
-

(Out of stock)
1.703,00
Schneider Electric Easy9 EU, ugradna tabla, 1x18 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUB118
Easy9 EU, ugradna tabla, 1x18 M, 2 priključna bloka PE/N, bela vrata; EZ9EUB118
-

(Out of stock)
1.741,00