Klemsan Standardna utična redna stezaljka PYK 10 10mm² ; 307135
PYK 10 je standardna utična redna stezaljka sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Namenjena je za provodnike poprečnog preseka do 10 mm², sa nominalnom...
Cena bez pdv-a: 160,95 |
Cena sa pdv-om: 193,14 |
PYK 10 je standardna utična redna stezaljka sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Namenjena je za provodnike poprečnog preseka do 10 mm², sa nominalnom strujom od 57 A i maksimalnim naponom do 800 V. Izrađena je od izdržljivog PA materijala, pruža pouzdan rad, jednostavnu montažu i dug vek trajanja. Dostupna je u 9 različitih boja za laku identifikaciju ožičenja.
| Opšte informacije o proizvodu | |
|---|---|
| Izolacioni materijal | PA |
| Klasa zapaljivosti prema UL 94 | V2 |
| Jedinica pakovanja | 50 |
| Težina (g) | --- |
| Dimenzije | |
| Širina | 10 mm |
| Dužina | 75.40 mm |
| Visina (MR 32) | --- mm |
| Visina (MR 35x7.5) | 52.20 mm |
| TSE / CE Tehnički podaci | |
| Nazivni napon | 800 V ~ |
| Nazivna struja | 57 A |
| Poprečni presek | 10 mm² |
| Standard | EN 60947-7-1 |
| VDE Tehnički podaci | |
| Nazivni napon | --- V ~ |
| Nazivna struja | --- A |
| Poprečni presek | 10 mm² |
| VDE standard | --- |
| UL / CSA Tehnički podaci | |
| Nazivni napon | --- V ~ |
| Nazivna struja | --- A |
| Poprečni presek | 10 |
| ATEX Tehnički podaci | |
| Nazivni napon | 800 V ~ |
| Nazivna struja | 57 A |
| Poprečni presek | --- |
| Podaci o povezivanju | |
| Minimalni poprečni presek punog provodnika | 0,5 mm² |
| Maksimalni poprečni presek punog provodnika | 16 mm² |
| Minimalni poprečni presek višeslojnih žica | 0,5 mm² |
| Maksimalni poprečni presek višeslojnih žica | 10 mm² |
| AWG opseg provodnika | 20-6 |
| Tip priključka | praktična opruga, push-in / pratik yay baskılı |
| Dužina skidanja izolacije | 15 mm |
| Obrtni moment zatezanja | --- |
Slicni proizvodi:
Klemsan Standardna utična redna stezaljka PYK 1.5M 1.5mm2 , Siva; 307019
Standardna utična redna stezaljka PYK 1.5M sa jednim ulaznim i jednim izlaznim priključkom. Namenjena za provodnike do 1.5 mm², sa nazivnom strujom 17,5 A
-

(Trenutno nema na stanju)
46,00
Klemsan Standardna utična redna stezaljka PYK 1.5M 1.5mm² ; 307010
Standardna utična redna stezaljka model PYK 1.5M sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Namenjena je povezivanju provodnika preseka do 1.5 mm², uz
-

(Trenutno nema na stanju)
46,40
Klemsan Standardna utična redna stezaljka PYK 2.5 2.5mm²,Siva; 307109
PYK 2.5 je standardna utična redna stezaljka sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Namenjena je za provodnike poprečnog preseka do 2.5 mm², sa nominalnom
-

(Trenutno nema na stanju)
47,62
Klemsan Standardna utična redna stezaljka PYK A 2,5mm2; 307169
Standardna utična redna stezaljka PYK 2,5A sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Namenjena je za provodnike preseka do 2,5 mm², sa nominalnom strujom
-

(Trenutno nema na stanju)
171,86
Klemsan Standardna utična stezaljka za provodnike uzemljenja PYK 4T 4mm² ; 336510
PYK 4T je standardna utična redna stezaljka namenjena za provodnike uzemljenja, sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Predviđena je za provodnike poprečnog
-

(Trenutno nema na stanju)
179,64
Klemsan Standardna utična redna stezaljka PYK 16 16mm² ; 307650
PYK 16 je standardna utična redna stezaljka sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Namenjena je za provodnike poprečnog preseka do 16 mm², sa nominalnom
-

(Trenutno nema na stanju)
180,05