Klemsan Standardna utična redna stezaljka PYK 16 16mm² Siva; 307659
PYK 16 je standardna utična redna stezaljka sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Namenjena je za provodnike poprečnog preseka do 16 mm², sa nominalnom...
Cena bez pdv-a: 219,13 |
Cena sa pdv-om: 262,96 |
PYK 16 je standardna utična redna stezaljka sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Namenjena je za provodnike poprečnog preseka do 16 mm², sa nominalnom strujom od 76 A i maksimalnim naponom do 1000 V. Izrađena je od izdržljivog PA materijala, obezbeđuje pouzdan rad i jednostavnu montažu. Dostupna je u sivoj boji.
| Opšte informacije o proizvodu | |
|---|---|
| Izolacioni materijal | PA |
| Klasa zapaljivosti prema UL 94 | V2 |
| Jedinica pakovanja | 50 |
| Težina (g) | --- |
| Dimenzije | |
| Širina | 12 mm |
| Dužina | 81,45 mm |
| Visina (MR 32) | 57,00 mm |
| Visina (MR 35x7.5) | 49,50 mm |
| TSE / CE Tehnički podaci | |
| Nominalni napon | 1000 V ~ |
| Nominalna struja | 76 A |
| Poprečni presek | 25 mm² |
| Standard | IEC 60947-7-1 |
| VDE Tehnički podaci | |
| Nominalni napon | --- |
| Nominalna struja | --- |
| Poprečni presek | --- |
| VDE norma | --- |
| UL / CSA Tehnički podaci | |
| Nominalni napon | --- |
| Nominalna struja | --- |
| Poprečni presek | --- |
| ATEX Tehnički podaci | |
| Nominalni napon | --- |
| Nominalna struja | --- |
| Poprečni presek | --- |
| Podaci o povezivanju | |
| Minimalni čvrsti provodnik | 0,5 mm² |
| Maksimalni čvrsti provodnik | 25 mm² |
| Minimalni savitljivi provodnik | 0,5 mm² |
| Maksimalni savitljivi provodnik | 16 mm² |
| AWG opseg | 4 |
| Tip povezivanja | praktična opruga, push-in/pratik yay baskılı |
| Dužina skidanja izolacije | 18 mm |
| Moment zatezanja | --- |
Slicni proizvodi:
Klemsan Standardna utična redna stezaljka PYK 1.5M 1.5mm2 , Siva; 307019
Standardna utična redna stezaljka PYK 1.5M sa jednim ulaznim i jednim izlaznim priključkom. Namenjena za provodnike do 1.5 mm², sa nazivnom strujom 17,5 A
-

(Trenutno nema na stanju)
46,00
Klemsan Standardna utična redna stezaljka PYK 1.5M 1.5mm² ; 307010
Standardna utična redna stezaljka model PYK 1.5M sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Namenjena je povezivanju provodnika preseka do 1.5 mm², uz
-

(Trenutno nema na stanju)
46,40
Klemsan Standardna utična redna stezaljka PYK 2.5 2.5mm²,Siva; 307109
PYK 2.5 je standardna utična redna stezaljka sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Namenjena je za provodnike poprečnog preseka do 2.5 mm², sa nominalnom
-

(Trenutno nema na stanju)
47,62
Klemsan Standardna utična stezaljka za provodnike uzemljenja PYK 6T 6mm² ; 336520
PYK 6T je standardna utična redna stezaljka namenjena za provodnike uzemljenja, sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Predviđena je za provodnike poprečnog
-

(Trenutno nema na stanju)
226,88
Klemsan Standardna utična stezaljka za provodnike uzemljenja PYK 10T 10mm² ; 336530
PYK 10T je standardna utična redna stezaljka namenjena za provodnike uzemljenja, sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Predviđena je za provodnike poprečnog
-

(Trenutno nema na stanju)
305,30
Klemsan Standardna utična stezaljka za provodnike uzemljenja PYK 16T 16mm² ; 336640
PYK 16T je standardna utična redna stezaljka namenjena za provodnike uzemljenja, sa jednim ulaznim i jednim izlaznim terminalom. Predviđena je za provodnike poprečnog
-

(Trenutno nema na stanju)
393,08