Rittal VX Puna LEVA metalna vrata, dimenzija 600x2000mm, standardna,, RAL7035 5051120
VX puna leva metalna vrata, dimenzija 600x2000mm, standardna, u boji RAL7035, predstavljaju pouzdano rešenje za dvokrilne VX ormare. Izrađena od visokokvalitetnog...
Cena bez pdv-a: 41.102,49 |
Cena sa pdv-om: 49.322,98 |
VX puna leva metalna vrata, dimenzija 600x2000mm, standardna, u boji RAL7035, predstavljaju pouzdano rešenje za dvokrilne VX ormare. Izrađena od visokokvalitetnog čelika, ova vrata obezbeđuju dugotrajnu izdržljivost, sigurnost i funkcionalnost u industrijskim okruženjima.
| Broj artikla | VX 5051120 |
| Materijal | Lim |
| Površinska obrada | Primenjena dipcoat baza, spolja prahom farbano, teksturirana boja |
| Boja | RAL 7035 |
| Isporuka uključuje | Zaključavajuća šipka, komplet |
| Dimenzije | Širina: 600 mm, Visina: 2,000 mm |
| Za ugradnju u | Tip ormara: VX |
| Paket | 1 kom |
| Neto težina | 25,4 kg |
| Bruto težina | 37,2 kg |
| EAN | 4028177927407 |
| ETIM 9 | EC000747 |
| ECLASS 8.0 | 27182204 |
Slicni proizvodi:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640022) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640023) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
VX Umetak bravice za dvoperi ormare, standard TS ključ 3mm. Alternativni umetci mogu biti: trokutasti, kvadratni, za šrafciger, Daimler, Fiat, dvostruki
-

(Na stanju)
420,76
Rittal VX Mountingplate WxH 1000x1800 | 5051023
VX mounting plate, TS mounting plate, 1000x1800, steel plate, enclosure mounting plate, industrial enclosures, modular enclosures, VX/TS plate, panel installation,
-

(Na stanju)
42.300,47
Rittal Nosač tastature-Pult za vrata 800mm / polica za tastaturu i miš/AVI | 2379800
SZ 2379800 – Pult/polica za tastaturu i miš sa mogućnošću izvlačenja, za montažu na vrata širine 600 i 800 mm i 482,6 mm (19")
-

(Na stanju)
42.623,54
Rittal TS Puna metalna vrata, 800x2000mm RAL7035 | 5050067
TS puna metalna vrata (ref. 5050067), dimenzija 800x2000mm, standardna verzija, RAL7035. Namenjena TS ormarima, obezbeđuje sigurno zatvaranje i robusnu za&scar
-

(Na stanju)
45.432,29