Rittal VX šina 600mm, 23mmx64mm, perforirana, unutrašnja, ( pack of 4) 8617130
VX perforirana šina dimenzija 23x64 mm i dužine 600 mm za unutrašnji nivo montaže. Paket sadrži 4 komada. Idealan za fleksibilnu, pojedinačnu unutrašnju...
Cena bez pdv-a: 8.273,34 |
Cena sa pdv-om: 9.928,01 |
VX perforirana šina dimenzija 23x64 mm i dužine 600 mm za unutrašnji nivo montaže. Paket sadrži 4 komada. Idealan za fleksibilnu, pojedinačnu unutrašnju instalaciju rama ormara na unutrašnjem montažnom nivou, pogodan za kompaktne ormare.
| Broj artikla | VX 8617130 |
|---|---|
| Opis proizvoda | Za varijabilnu, pojedinačnu unutrašnju montažu okvira kućišta na unutrašnjem montažnom nivou, i za montažu u kompaktna kućišta. |
| Prednosti |
Jednostavno postavljanje u sistemske otvore i pričvršćivanje šrafovima Sistemski otvori sa sve četiri strane Sa otvorima na vrhu i dnu za matice u kavezu, za montažu sopstvenih komponenti pomoću metričkih šrafova |
| Materijal | Čelični lim |
| Površinska obrada | Cinkovan |
| Uključeno u isporuku | Delovi za montažu |
| VX montažne opcije | U širini/dubini kućišta 600 mm, na unutrašnjem montažnom nivou |
| VX SE montažne opcije | U širini/dubini kućišta 600 mm, na unutrašnjem montažnom nivou, u kombinaciji sa adaptorskom šinom za VX kompatibilnost |
| AX montažne opcije | U širini/visini kućišta 600 mm, u kombinaciji sa šinom za unutrašnju montažu AX i osnovnom šinom konfiguracije za AX |
| AX inox montažne opcije | U širini/visini kućišta 600 mm, u kombinaciji sa osnovnom šinom konfiguracije |
| AX plastične montažne opcije | U širini kućišta 600 mm, u kombinaciji sa univerzalnim nosačem |
| PC montažne opcije | U širini kućišta 600 mm, u kombinaciji sa adaptorskom šinom za VX kompatibilnost |
| WI montažne opcije | U širini/dubini kućišta 600 mm, u kombinaciji sa adaptorskom šinom za VX kompatibilnost |
| VX baza/podnožje montažne opcije | U širini/dubini baze/podnožja 600 mm na panelima baze/podnožja, u kombinaciji sa nosačem za montažu baze/podnožja |
| Za tip kućišta |
VX, VX IT, VX SE, PC, IW, AX, AX plastično Prikladno za širinu, visinu ili dubinu: 600 mm Baza/podnožje sistem VX |
| Količina u paketu | 4 kom |
| Net težina | 2,24 kg |
| Bruto težina | 2,43 kg |
| Carinska tarifa | 73269098 |
| EAN | 4028177829138 |
| ETIM 9 | EC002620 |
| ECLASS 8.0 | 27189234 |
| Opis proizvoda | VX perforisana sekcija, sa montažnom kragnom 23 x 64 mm, za unutrašnji montažni nivo, za Š/V/D: 600 mm |
Slicni proizvodi:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640022) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX podnožje 600x200, prednje-stražnje (8640023) je robusno podnožje za ormare sa samopozicioniranim uglovima. Može se koristiti sa ili bez trim panela, u zavisnosti
-

(Na stanju)
Cena na upit
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
VX Umetak bravice za dvoperi ormare, standard TS ključ 3mm. Alternativni umetci mogu biti: trokutasti, kvadratni, za šrafciger, Daimler, Fiat, dvostruki
-

(Na stanju)
420,76
Rittal VX šina-perforirana 18x64mm, za 600mm, spoljni nivo 8617030
VX perforirana šina dimenzija 18x64 mm za spoljni nivo montaže, pogodna za dubinu ormara 600 mm. Paket sadrži 4 komada. Idealan za fleksibilnu, pojedinačnu
-

(Na stanju)
8.459,30
Rittal VX Comfort ručica SA Semi-cilindar umetak VW-E1, bez ključa, RAL7035 | 8618240
VX Comfort ručica sa polucilindar umetkom VW-E1, u boji RAL7035. Zahvaljujući preklopnom mehanizmu, ručica ne zauzima prostor prilikom otvaranja i omogućava
-

(Na stanju)
8.582,90
Rittal VX Base/plinth corner piece w/trim panel | 8660005
VX ugaoni element podnožja sa trim panelom (8660005) omogućava fleksibilan uvod kablova. Pruža stabilnu montažu uglova podnožja i olakšava postavljanje
-

(Na stanju)
8.647,96