Schneider Electric Fotoelektrični senzor - XUBT - polarizovan - Sn 1.4m - 12..24VDC - kabl 2m;XUBTAPSNL2
fotoelektrični senzor - XUBT - polarizovan - Sn 1.4m - 12..24VDC - kabl 2m...
Cena bez pdv-a: 20.877,00 |
Cena sa pdv-om: 25.052,40 |
fotoelektrični senzor - XUBT - polarizovan - Sn 1.4m - 12..24VDC - kabl 2m
| Grupa proizvoda | Telemecanique fotoelektrični senzori XU |
|---|---|
| Ime serije | Aplikacija pakovanja |
| Tip elektronskog senzora | Fotoelektrični senzor |
| Specifične primene proizvoda | Detekcija providnog predmeta |
| Ime senzora | XUBT |
| Dizajn senzora | Cilindrični M18 |
| Sistem detekcije | Refleksno |
| Materijal | Plastika |
| Linija detekcije | Duž ose kućišta |
| Tip kola napajanja | DC |
| Tehnika ožičenja | 3-žični |
| Tip digitalnog izlaza | PNP |
| Funkcija digitalnog izlaza | 1 NO ili 1 NC podesivo |
| Električna veza | Kablom |
| Dužina kabla | 2 m |
| Emisija | Koaksijalno polarizovana crvena refleksno |
| [sn] nazivna osetljivost | 0…1,4 m sa reflektorom XUZ C50/C50HP |
| Sastav seta |
Senzor Reflektor XUZC50HP |
|---|---|
| Materijal kućišta | PBT |
| Materijal sočiva | PMMA |
| Ugao zraka | 1,5 ° |
| Mrtva zona | 0 mm |
| Prečnik ciljanog mesta | 37 mm |
| Tip izlaznog signala | Digitalni |
| Priključak na vozilu | Tranzistorski |
| Materijal izolacije žice | PvR |
| Statusne led lampice |
Uključeno napajanje: 1 LED (zelena) Stabilnost: 1 LED (crvena) Izlazno stanje: 1 LED (žuta) |
| [us] nazivni napon | 12...24 V DC sa zaštita od promene polariteta |
| Granice napona | 10…32 V DC |
| Preklopna moć u ma | 100 mA (zaštita od preopterećenja i kratkog spoja) |
| Frekvencija preklapanja | 1000 Hz |
| Maksimalni pad napona | <1,5 V (zatvoreno stanje) |
| Potrošnja struje | 45 mA bez opterećenja |
| Maksimalno kašnjenje prvog uključenja | 200 milisekundi |
| Maksimalno kašnjenje odgovora | 500 milisekundi |
| Maksimalno kašnjenje oporavka | 500 milisekundi |
| Masa proizvoda | 0,11 kg |
| Sertifikacija proizvoda |
UL CE CSA |
|---|---|
| Temperatura okoline za rad uređaja | 0…55 °C |
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…70 °C |
| Otpornost na vibracije | 7 gn, amplituda = +/- 1 mm (f = 10…55 Hz) u skladu sa IEC 60068-2-6 |
| Otpornost na udare | 30 gn (trajanje = 11 milisekundi) u skladu sa IEC 60068-2-27 |
| Ip stepen zaštite |
IP65 u skladu sa IEC 60529 (dupla izolacija) IP67 u skladu sa IEC 60529 (dupla izolacija) |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Weight | 108,0 g |
| Package 1 Height | 3,6 cm |
| Package 1 Width | 12,8 cm |
| Package 1 Length | 7,0 cm |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 35 |
| Package 2 Weight | 4,082 kg |
| Package 2 Height | 15,0 cm |
| Package 2 Width | 30,0 cm |
| Package 2 Length | 40,0 cm |
| Garancija | 18 meseci |
|---|
