Schneider Electric Fotoelektrični senzor - XUKT - refleksni - Sn 1.5m - 12..24VDC - kabl 2m;XUKT1KSML2
fotoelektrični senzor - XUKT - refleksni - Sn 1.5m - 12..24VDC - kabl 2m...
Cena bez pdv-a: 27.864,00 |
Cena sa pdv-om: 33.436,80 |
fotoelektrični senzor - XUKT - refleksni - Sn 1.5m - 12..24VDC - kabl 2m
| Grupa proizvoda | Telemecanique fotoelektrični senzori XU |
|---|---|
| Ime serije | Aplikacija pakovanja |
| Tip elektronskog senzora | Fotoelektrični senzor |
| Ime senzora | XUK |
| Dizajn senzora | Kompaktni 50 x 50 |
| Sistem detekcije | Refleksno |
| Materijal | Plastika |
| Tip izlaznog signala | Digitalni |
| Tip kola napajanja | DC |
| Tehnika ožičenja | 3-žični |
| Tip digitalnog izlaza | PNP ili NPN |
| Funkcija digitalnog izlaza | 1 NO ili 1 NC podesivo |
| Električna veza | Kablom |
| Dužina kabla | 2 m |
| Specifične primene proizvoda | Detekcija providnog predmeta |
| Emisija | Crvena refleksno |
| [sn] nazivna osetljivost | 1,5 m refleksno potreban reflektor XUZC50 |
| Materijal kućišta | PC |
|---|---|
| Materijal sočiva | PMMA |
| Priključak na vozilu | Tranzistorski |
| Upravljanje funkcijom izlaza | Tama |
| Dodatak na izlaz | Bez |
| Sastav kabla | 2 x 0.34 mm² |
| Materijal izolacije žice | PVC |
| Spoljašnji prečnik kabla | 6 mm |
| Statusne led lampice | 1 LED za izlazno stanje |
| [us] nazivni napon | 12...24 V DC sa zaštita od promene polariteta |
| Granice napona | 10…30 V AC/DC |
| Preklopna moć u ma | <= 100 mA (zaštita od preopterećenja i kratkog spoja) |
| Frekvencija preklapanja | <= 1.5 kHz |
| Maksimalni pad napona | <2 V (zatvoreno stanje) |
| Potrošnja struje | <= 35 mA bez opterećenja |
| Opseg vremenskog kašnjenja | 0.1...5 s monostabilno, kašnjenje uključenja ili isključenja (podesivo) kašnjenje |
| Maksimalno kašnjenje prvog uključenja | 80 milisekundi |
| Maksimalno kašnjenje odgovora | 0,3 milisekundi |
| Maksimalno kašnjenje oporavka | 0,3 milisekundi |
| Podešavanje | Podešavanje osetljivosti potenciometrom |
| Dubina | 50 mm |
| Visina | 50 mm |
| Širina | 18 mm |
| Masa proizvoda | 0,035 kg |
| Sastav seta |
Držač XULZ41 Senzor |
| Sertifikacija proizvoda |
CE UL CSA |
|---|---|
| Temperatura okoline za rad | -25…55 °C |
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…70 °C |
| Otpornost na vibracije | 7 gn, amplituda = +/- 2 mm (f = 10…55 Hz) u skladu sa IEC 60068-2-6 |
| Otpornost na udare | 20 gn (trajanje = 11 milisekundi) u skladu sa IEC 60068-2-27 |
| Ip stepen zaštite |
IP65 u skladu sa IEC 60529 IP651 u skladu sa NF C 20-010 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Weight | 254,0 g |
| Package 1 Height | 4,2 cm |
| Package 1 Width | 9,7 cm |
| Package 1 Length | 13,2 cm |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 12 |
| Package 2 Weight | 3,45 kg |
| Package 2 Height | 15,0 cm |
| Package 2 Width | 30,0 cm |
| Package 2 Length | 40,0 cm |
| Garancija | 18 meseci |
|---|
Slicni proizvodi:
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ravni ženski - M12 - 5-pinski - kabl PVC 5m;XZCPV11V12L5
ožičen konektor XZ - ravni ženski - M12 - 5-pinski - kabl PVC 5m
-

(Trenutno nema na stanju)
4.385,00
Schneider Electric spojni kabl XZ - muški ravni M12 4-pinski -ženski zglobni M12 4-pinski - PUR 2m;XZCR1512041C2
spojni kabl XZ - muški ravni M12 4-pinski -ženski zglobni M12 4-pinski - PUR 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
4.995,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XUBT - polarizovan - Sn 1.4m - 12..24VDC - kabl 2m;XUBTANSNL2
fotoelektrični senzor - XUBT - polarizovan - Sn 1.4m - 12..24VDC - kabl 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
20.661,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XUBT - polarizovan - Sn 1.4m - 12..24VDC - kabl 2m;XUBTAPSNL2
fotoelektrični senzor - XUBT - polarizovan - Sn 1.4m - 12..24VDC - kabl 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
20.877,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XU2 - thru beam-veliko pojačanje-Sn 50m- 12..24VDC - M12;XU2M18AP20D
fotoelektrični senzor - XU2 - thru beam-veliko pojačanje-Sn 50m- 12..24VDC - M12
-

(Trenutno nema na stanju)
23.653,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XUKT - refleksni - Sn 1.5m - 12..24VDC - M12;XUKT1KSMM12
fotoelektrični senzor - XUKT - refleksni - Sn 1.5m - 12..24VDC - M12
-

(Trenutno nema na stanju)
28.034,00