Schneider Electric Ožičen konektor XZ - ravni ženski - 7/8''16 UN - 3-pinski - kabl PUR 2m;XZCP1662L2
ožičen konektor XZ - ravni ženski - 7/8"16 UN - 3-pinski - kabl PUR 2m...
Cena bez pdv-a: 6.317,00 |
Cena sa pdv-om: 7.580,40 |
ožičen konektor XZ - ravni ženski - 7/8"16 UN - 3-pinski - kabl PUR 2m
| Grupa proizvoda | Telemecanique kablovske komponente |
|---|---|
| Pribor / posebna kategorija | Pribor za kabliranje |
| Pribor / posebni tip | Ožičeni konektori |
| Ime serije | Opšta upotreba |
| Električna veza | Ravni ženski konektor 7/8"16 UN, 3 pina |
|---|---|
| Učvršćivanje kablovskog priključka | Za zavrtanje |
| Materijal prirubnice | Metal |
| Statusne led lampice | Bez |
| Dužina kabla | 2 m |
| Spoljašnji prečnik kabla | 5 mm |
| Sastav kabla | 3 x 0.5 mm² |
| Izolacioni materijal žice | PUR |
| [ue] nazivni radni napon | 250 V AC |
| [in] nazivna struja | 6 A |
| Otpornost kontakta | 5000 µΩ |
| Minimalna otpornost izolacije | 1 GΩ |
| Masa proizvoda | 0,18 kg |
| Ip stepen zaštite | IP67 |
|---|---|
| Sertifikacija proizvoda | CULus |
| Temperatura okoline za rad |
-35…90 °C promenljiva -5…90 °C promenljiva |
| Temperatura okoline za skladištenje | -35…100 °C |
| Tip jedinice pakovanja 1 | PCE |
|---|---|
| Broj jedinica u pakovanju 1 | 1 |
| Pakovanje 1 težina | 85,9 g |
| Pakovanje 1 visina | 4,0 cm |
| Pakovanje 1 širina | 20,0 cm |
| Pakovanje 1 dužina | 24,0 cm |
| Tip jedinice pakovanja 2 | S02 |
| Broj jedinica u pakovanju 2 | 40 |
| Pakovanje 2 težina | 3,712 kg |
| Pakovanje 2 visina | 15,0 cm |
| Pakovanje 2 širina | 30,0 cm |
| Pakovanje 2 visina | 40,0 cm |
| Pakovanje 3 visina | 15 cm |
| Garancija | 18 meseci |
|---|
Slicni proizvodi:
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ženski zglobni - Ø 8 mm - 3-pinski - kabl PUR 2m;XZCP0266L2
ožičen konektor XZ - ženski zglobni - Ø 8 mm - 3-pinski - kabl PUR 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
2.606,00
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ravni ženski - M12 - 4-pinski - kabl PUR 2m;XZCP1169L2
ožičen konektor XZ - ravni ženski - M12 - 4-pinski - kabl PUR 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
2.637,00
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ženski zglobni - Ø 8 mm - 3-pinski - kabl PUR 5m;XZCP0266L5
ožičen konektor XZ - ženski zglobni - Ø 8 mm - 3-pinski - kabl PUR 5m
-

(Trenutno nema na stanju)
3.305,00
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ravni ženski - M12 - 4-pinski - kabl PUR 5m;XZCP1169L5
ožičen konektor XZ - ravni ženski - M12 - 4-pinski - kabl PUR 5m
-

(Trenutno nema na stanju)
3.345,00
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ravni ženski - M8 - 3-pinski - kabl PUR 10m;XZCP0566L10
ožičen konektor XZ - ravni ženski - M8 - 3-pinski - kabl PUR 10m
-

(Trenutno nema na stanju)
4.827,00
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ženski zglobni - M12 - 5-pinski - kabl PUR 10m;XZCP1264L10
ožičen konektor XZ - ženski zglobni - M12 - 5-pinski - kabl PUR 10m
-

(Trenutno nema na stanju)
8.014,00