Schneider Electric Ožičen konektor XZ - ravni ženski - M8 - 3-pinski - kabl PUR 10m;XZCP0566L10
ožičen konektor XZ - ravni ženski - M8 - 3-pinski - kabl PUR 10m...
Cena bez pdv-a: 4.827,00 |
Cena sa pdv-om: 5.792,40 |
ožičen konektor XZ - ravni ženski - M8 - 3-pinski - kabl PUR 10m
| Grupa proizvoda | Telemecanique kablovske komponente |
|---|---|
| Pribor / posebna kategorija | Pribor za kabliranje |
| Pribor / posebni tip | Ožičeni konektori |
| Ime serije | Opšta upotreba |
| Električna veza | Ravni ženski konektor M8, 3 pina |
|---|---|
| Učvršćivanje kablovskog priključka | Za zavrtanje |
| Materijal prirubnice | Metal |
| Statusne led lampice | Bez |
| Dužina kabla | 10 m |
| Spoljašnji prečnik kabla | 5,2 mm |
| Sastav kabla | 3 x 0.34 mm² |
| Izolacioni materijal žice | PUR |
| [ue] nazivni radni napon |
60 V AC 75 V DC |
| [in] nazivna struja | 4 A |
| Otpornost kontakta | 5000 µΩ |
| Minimalna otpornost izolacije | 1 GΩ |
| Masa proizvoda | 0,225 kg |
| Ip stepen zaštite |
IP67 IP69K IP65 |
|---|---|
| Sertifikacija proizvoda | CULus |
| Temperatura okoline za rad |
-40…80 °C promenljiva -5…80 °C promenljiva |
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…80 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Weight | 240,0 g |
| Package 1 Height | 3,5 cm |
| Package 1 Width | 18,0 cm |
| Package 1 Length | 18,0 cm |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Weight | 2,742 kg |
| Package 2 Height | 15,0 cm |
| Package 2 Width | 30,0 cm |
| Package 2 Length | 40,0 cm |
| Unit Type of Package 3 | P06 |
| Number of Units in Package 3 | 160 |
| Package 3 Weight | 51,872 kg |
| Package 3 Height | 75,0 cm |
| Package 3 Width | 60,0 cm |
| Package 3 Length | 80,0 cm |
| Garancija | 18 meseci |
|---|
Slicni proizvodi:
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ravni ženski - M8 - 3-pinski - kabl PUR 2m;XZCP0566L2
ožičen konektor XZ - ravni ženski - M8 - 3-pinski - kabl PUR 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
2.411,00
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ženski zglobni - Ø 8 mm - 3-pinski - kabl PUR 2m;XZCP0266L2
ožičen konektor XZ - ženski zglobni - Ø 8 mm - 3-pinski - kabl PUR 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
2.606,00
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ženski zglobni - Ø 8 mm - 3-pinski - kabl PUR 5m;XZCP0266L5
ožičen konektor XZ - ženski zglobni - Ø 8 mm - 3-pinski - kabl PUR 5m
-

(Trenutno nema na stanju)
3.305,00
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ravni ženski - M12 - 4-pinski - kabl PUR 5m;XZCP1169L5
ožičen konektor XZ - ravni ženski - M12 - 4-pinski - kabl PUR 5m
-

(Trenutno nema na stanju)
3.345,00
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ženski zglobni - M12 - 5-pinski - kabl PUR 2m;XZCP1264L2
ožičen konektor XZ - ženski zglobni - M12 - 5-pinski - kabl PUR 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
4.005,00
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ženski zglobni - M12 - 5-pinski - kabl PUR 10m;XZCP1264L10
ožičen konektor XZ - ženski zglobni - M12 - 5-pinski - kabl PUR 10m
-

(Trenutno nema na stanju)
8.014,00