Schneider Electric Ožičen konektor XZ - ženski zglobni - M12 - 3-pinski - kabl PUR 2m;XZCP1340L2
ožičen konektor XZ - ženski zglobni - M12 - 3-pinski - kabl PUR 2m...
Cena bez pdv-a: 3.359,00 |
Cena sa pdv-om: 4.030,80 |
ožičen konektor XZ - ženski zglobni - M12 - 3-pinski - kabl PUR 2m
| Grupa proizvoda | Telemecanique kablovske komponente |
|---|---|
| Pribor / posebna kategorija | Pribor za kabliranje |
| Pribor / posebni tip | Ožičeni konektori |
| Ime serije | Opšta upotreba |
| Električna veza | Ženski lakat konektor M12, 3 pina |
|---|---|
| Učvršćivanje kablovskog priključka | Za zavrtanje |
| Materijal prirubnice | Metal |
| Statusne led lampice | 2 PNP LED lampice |
| Dužina kabla | 2 m |
| Spoljašnji prečnik kabla | 5,2 mm |
| Sastav kabla | 3 x 0.34 mm² |
| Izolacioni materijal žice | PUR |
| [ue] nazivni radni napon | 10...30 V DC |
| [in] nazivna struja | 4 A |
| Otpornost kontakta | 5000 µΩ |
| Minimalna otpornost izolacije | 1 GΩ |
| Masa proizvoda | 0,08 kg |
| Ip stepen zaštite |
IP67 IP69K IP65 |
|---|---|
| Sertifikacija proizvoda | CULus |
| Temperatura okoline za rad |
-40…80 °C promenljiva -5…80 °C promenljiva |
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…80 °C |
| Tip jedinice pakovanja 1 | PCE |
|---|---|
| Broj jedinica u pakovanju 1 | 1 |
| Pakovanje 1 težina | 62,0 g |
| Pakovanje 1 visina | 3,0 cm |
| Pakovanje 1 širina | 24,2 cm |
| Pakovanje 1 dužina | 27,1 cm |
| Tip jedinice pakovanja 2 | S02 |
| Broj jedinica u pakovanju 2 | 40 |
| Pakovanje 2 težina | 2,91 kg |
| Pakovanje 2 visina | 15,0 cm |
| Pakovanje 2 širina | 30,0 cm |
| Pakovanje 2 visina | 40,0 cm |
| Pakovanje 3 visina | 15 cm |
| Garancija | 18 meseci |
|---|
Slicni proizvodi:
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ženski zglobni - 1/2''20 UNF - 3-pinski - kabl PUR 2m;XZCP1965L2
ožičen konektor XZ - ženski zglobni - 1/2"20 UNF - 3-pinski - kabl PUR 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
2.979,00
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ženski zglobni - 1/2''20 UNF - 3-pinski - kabl PUR 5m;XZCP1965L5
ožičen konektor XZ - ženski zglobni - 1/2"20 UNF - 3-pinski - kabl PUR 5m
-

(Trenutno nema na stanju)
3.778,00
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ravni ženski - M12 - 5-pinski - kabl PUR 2m;XZCP1164L2
ožičen konektor XZ - ravni ženski - M12 - 5-pinski - kabl PUR 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
3.899,00
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ženski zglobni - M8 - 3-pinski - kabl PUR 5m;XZCP0766L5
ožičen konektor XZ - ženski zglobni - M8 - 3-pinski - kabl PUR 5m
-

(Trenutno nema na stanju)
4.560,00
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ženski zglobni - M12 - 3-pinski - kabl PUR 2m;XZCP2540L2
ožičen konektor XZ - ženski zglobni - M12 - 3-pinski - kabl PUR 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
4.720,00
Schneider Electric ožičen konektor XZ - ravni ženski - M12 - 5-pinski - kabl PUR 10m;XZCP1164L10
ožičen konektor XZ - ravni ženski - M12 - 5-pinski - kabl PUR 10m
-

(Trenutno nema na stanju)
7.791,00