SIEMENS Kontaktor 3RT2017-1AB01
Kontaktor 3RT2017-1AB01 je trofazni kontaktor namenjen za AC-3 režim rada, sa nazivnom snagom od 5.5 kW pri 400 V i nazivnom strujom od 12 A. Ima jedan normalno...
Cena bez pdv-a: 2.445,74 |
Cena sa pdv-om: 2.934,88 |
Kontaktor 3RT2017-1AB01 je trofazni kontaktor namenjen za AC-3 režim rada, sa nazivnom snagom od 5.5 kW pri 400 V i nazivnom strujom od 12 A. Ima jedan normalno otvoreni (1NO) pomoćni kontakt i zavojnicu za 24 V AC (50/60 Hz). Zahvaljujući konekciji pomoću vijčanih priključaka i kompaktnom dizajnu veličine S00, idealan je za širok spektar industrijskih primena.
| Specifikacija | Detalji |
|---|---|
| Šifra proizvoda | 3RT2017-1AB01 |
| Primena | Motorski kontaktor (AC-3) |
| Glavni kontakti | 3 NO |
| Pomoćni kontakti | 1 NO |
| Nominalna struja | 12 A |
| Nominalna snaga | 5.5 kW na 400 V |
| Napon zavojnice | 24 V AC, 50/60 Hz |
| Tip priključka | Vijčani priključci |
| Veličina | S00 |
| Tipična težina | 0.250 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS Kontaktor 3TF2010-6AC2
Kontaktor 3TF2010-6AC2 je motorski kontaktor veličine S00 sa tri glavna normalno otvorena (3NO) kontakta i jednim pomoćnim normalno otvorenim (1NO) kontaktom.
-

(Trenutno nema na stanju)
0,00
SIEMENS Kontaktor 3TF2001-0AG2
Motorski kontaktor 3TF2001-0AG2 veličine S00 poseduje tri normalno otvorena (3NO) kontakta i dizajniran je za AC-3 aplikacije do 4 kW na 400 V. Zavojnica radi na
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2015-2AP01 7A 230VAC 1NO
Kontaktor 3RT2015-2AP01 je trofazni kontaktor sa nazivnom snagom do 3 kW pri 400 V i strujom od 7 A, namenjen za AC-3 aplikacije. Opremljen je jednim normalno
-

(Trenutno nema na stanju)
1.849,42
SIEMENS Kontaktor 3RT2517-1AB00
Kontaktor 3RT2517-1AB00 je četvoropolni kontaktor veličine S00 sa dva normalno otvorena (2NO) i dva normalno zatvorena (2NC) kontakta. Pogodan je za AC-3 aplikacije
-

(Trenutno nema na stanju)
2.623,94
SIEMENS Kontaktor 3RT2017-1AD02
Kontaktor 3RT2017-1AD02 je trofazni kontaktor sa nazivnom strujom od 12 A i snagom od 5.5 kW pri 400 V, namenjen za AC-3 režim rada. Opremljen je jednim normalno
-

(Trenutno nema na stanju)
2.644,48
SIEMENS Kontaktor 3RT2016-2KB42
Kontaktor 3RT2016-2KB42 je trofazni kontaktor namenjen za AC-3 primene sa nazivnom snagom od 4 kW pri 400 V i nazivnom strujom 9 A. Opremljen je jednom normalno
-

(Trenutno nema na stanju)
2.653,14