SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AK60 9A 110VAC NO+NC
Kontaktor snage za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50 Hz i...
Brand: SIEMENS
Šifra: 3RT2023-1AK60
Dostupnost: Proveriti dostupnost
Cena bez pdv-a: 2.224,58
Cena sa pdv-om: 2.669,50
Kontaktor snage za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50 Hz i 120 V AC, 60 Hz. Trosistemski (3-polni), veličina S0, sa srafnim priključcima.
Specifikacija proizvoda – Siemens 3RT2023-1AK60
Tip proizvoda Kontaktor
Model 3RT2023-1AK60
Nazivna struja 9 A
Napon kalema 110 VAC