SIEMENS KONTAKTOR 3RT2035-1AB04 40A 24 VAC 2O+2C
Kontaktor 3RT2035-1AB04 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima snage do 18,5 kW pri 400 V u AC-3 režimu. Ima nazivnu struju od 40 A i napajanje kalema...
Cena bez pdv-a: 8.616,83 |
Cena sa pdv-om: 10.340,19 |
Kontaktor 3RT2035-1AB04 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima snage do 18,5 kW pri 400 V u AC-3 režimu. Ima nazivnu struju od 40 A i napajanje kalema od 24 V AC (50 Hz). Opremljen je sa 2 NO + 2 NC kontakta i šrafljenim priključcima. Veličina S2 omogućava ugradnju u srednje i veće industrijske panele.
| Specifikacija proizvoda | |
|---|---|
| Naziv proizvoda | 3RT2035-1AB04 |
| Tip | Kontaktor |
| Nazivna struja (AC-3) | 40 A |
| Snaga motora | 18,5 kW @ 400 V |
| Konfiguracija kontakata | 2 NO + 2 NC |
| Napon kalema | 24 V AC, 50 Hz |
| Broj polova | 3 |
| Veličina | S2 |
| Tip priključka | Vijčani priključci |
| Težina | 0.92 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2034-1AP00 32A 230VAC NO+NC
Motorski kontaktor Siemens 3RT2034-1AP00 veličine S2 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima i drugim induktivnim potrošačima u AC-3 režimu. Ima
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AF00 9A 110VAC NO+NC
Kontaktor za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50 Hz. Trosistemski
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AC20 9A 24VAC 1O+1C
Kontaktor za AC-3 primene, snage do 15 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50/60 Hz. Trosistemski (3-polni),
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2535-1AP00 40A 2O+2C 230VAC
Kontaktor 3RT2535-1AP00 je četvoropolni industrijski kontaktor za AC-3 aplikacije, sa nazivnom strujom od 40 A i snagom do 18.5 kW pri 400 V. Upravljački napon
-

(Trenutno nema na stanju)
9.960,71
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2036-1AP00 50A 230VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2036-1AP00 je trofazni elektromotorni kontaktor namenjen za upravljanje motorima snage do 22 kW pri 400 V u AC-3 režimu. Poseduje konfiguraciju
-

(Trenutno nema na stanju)
10.048,30
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2036-1AL20 50A 230VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2036-1AL20 dizajniran je za upravljanje trofaznim motorima snage do 22 kW na 400 V u AC-3 režimu rada. Ima konfiguraciju kontakata 1 NO + 1 NC,
-

(Trenutno nema na stanju)
10.048,30