SIEMENS KONTAKTOR 3RT2526-1AP60 25A 220VAC 2O+2C
Kontaktor 3RT2526-1AP60 je četvoropolni uređaj namenjen za AC-3 aplikacije sa nazivnom strujom od 25 A i snagom do 11 kW pri 400 V. Radi na upravljačkom naponu...
Cena bez pdv-a: 6.107,16 |
Cena sa pdv-om: 7.328,59 |
Kontaktor 3RT2526-1AP60 je četvoropolni uređaj namenjen za AC-3 aplikacije sa nazivnom strujom od 25 A i snagom do 11 kW pri 400 V. Radi na upravljačkom naponu od 220 V AC (50 Hz) ili 240 V AC (60 Hz) i poseduje glavne kontakte u konfiguraciji 2 NO + 2 NC, kao i dodatne integrisane pomoćne kontakte 1 NO + 1 NC. Kompaktne veličine S0 i sa vijčanim priključcima, idealan je za montažu u razvodne ormare.
| Specifikacija proizvoda | |
|---|---|
| Naziv proizvoda | 3RT2526-1AP60 |
| Tip kontaktora | Motorski kontaktor |
| Nazivna struja (AC-3) | 25 A |
| Snaga motora | 11 kW / 400 V |
| Upravljački napon | 220 V AC / 50 Hz ili 240 V AC / 60 Hz |
| Glavni kontakti | 2 NO + 2 NC |
| Pomoćni kontakti | 1 NO + 1 NC (integrisani) |
| Broj polova | 4 |
| Veličina | S0 |
| Tip priključka | Vijčani priključci |
| Težina | 0.45 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2034-1AP00 32A 230VAC NO+NC
Motorski kontaktor Siemens 3RT2034-1AP00 veličine S2 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima i drugim induktivnim potrošačima u AC-3 režimu. Ima
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AP00 9A 230VAC NO+NC
Kontaktor za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 230 V AC, 50 Hz. Trosistemski
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AN20 9A 220VAC 1O+1C
Siemens 3RT2023-1AN20 je trofazni kontaktor sa nazivnom strujom 9A i kalemom na 220VAC. Ugrađeni pomoćni kontakti 1NO + 1NC omogućavaju efikasno upravljanje komandnim
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2025-2BB40 17A 24VDC 1O+1C
Kontaktor za AC-3 primene, nazivne struje 17 A i snage do 7,5 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 24 V DC. Trosistemski
-

(Trenutno nema na stanju)
6.237,34
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2027-1AB00 32A 24VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2027-1AB00 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima do 11 kW pri 400 V. Ima nazivnu struju od 32 A, kontakte 1 NO + 1 NC i kalem za napajanje
-

(Trenutno nema na stanju)
6.711,59
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2027-1AL20 32A 230VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2027-1AL20 koristi se za uključivanje elektromotora snage do 15 kW na 400 V. Ima nazivnu struju od 32 A, konfiguraciju kontakata 1 NO + 1 NC
-

(Trenutno nema na stanju)
6.711,59