SIEMENS KONTAKTOR 3RT2526-1AP60 25A 220VAC 2O+2C
Kontaktor 3RT2526-1AP60 je četvoropolni uređaj namenjen za AC-3 aplikacije sa nazivnom strujom od 25 A i snagom do 11 kW pri 400 V. Radi na upravljačkom naponu...
Brand: SIEMENS
Šifra: 3RT2526-1AP60
Dostupnost: Proveriti dostupnost
Cena bez pdv-a: 6.107,16
Cena sa pdv-om: 7.328,59
Kontaktor 3RT2526-1AP60 je četvoropolni uređaj namenjen za AC-3 aplikacije sa nazivnom strujom od 25 A i snagom do 11 kW pri 400 V. Radi na upravljačkom naponu od 220 V AC (50 Hz) ili 240 V AC (60 Hz) i poseduje glavne kontakte u konfiguraciji 2 NO + 2 NC, kao i dodatne integrisane pomoćne kontakte 1 NO + 1 NC. Kompaktne veličine S0 i sa vijčanim priključcima, idealan je za montažu u razvodne ormare.
Specifikacija proizvoda
Naziv proizvoda 3RT2526-1AP60
Tip kontaktora Motorski kontaktor
Nazivna struja (AC-3) 25 A
Snaga motora 11 kW / 400 V
Upravljački napon 220 V AC / 50 Hz ili 240 V AC / 60 Hz