SIEMENS KONTAKTOR 3TC4417-0BB0
Kontaktor 3TC4417-0BB0 je dvopolni kontaktor veličine 2, dizajniran za upravljanje DC-3 i DC-5 opterećenjima do 32 A. Napaja se sa 24 V AC (50 Hz) ili 29 V AC...
Cena bez pdv-a: 10.957,67 |
Cena sa pdv-om: 13.149,21 |
Kontaktor 3TC4417-0BB0 je dvopolni kontaktor veličine 2, dizajniran za upravljanje DC-3 i DC-5 opterećenjima do 32 A. Napaja se sa 24 V AC (50 Hz) ili 29 V AC (60 Hz), i opremljen je sa četiri pomoćna kontakta – 2 NO + 2 NC. Pogodan je za industrijske aplikacije koje zahtevaju pouzdan rad u jednosmernim i naizmeničnim strujnim krugovima.
| Specifikacija proizvoda | |
|---|---|
| Naziv proizvoda | 3TC4417-0BB0 |
| Tip kontaktora | Motorski kontaktor |
| Kategorija primene | DC-3 / DC-5 |
| Nazivna struja | 32 A |
| Broj polova | 2 |
| Upravljački napon | 24 V AC 50 Hz / 29 V AC 60 Hz |
| Pomoćni kontakti | 2 NO + 2 NC |
| Veličina | Veličina 2 |
| Težina | 0.65 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2034-1AP00 32A 230VAC NO+NC
Motorski kontaktor Siemens 3RT2034-1AP00 veličine S2 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima i drugim induktivnim potrošačima u AC-3 režimu. Ima
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AP00 9A 230VAC NO+NC
Kontaktor za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 230 V AC, 50 Hz. Trosistemski
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AN20 9A 220VAC 1O+1C
Siemens 3RT2023-1AN20 je trofazni kontaktor sa nazivnom strujom 9A i kalemom na 220VAC. Ugrađeni pomoćni kontakti 1NO + 1NC omogućavaju efikasno upravljanje komandnim
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2035-1NF30 40A AC/DC 84-155
Kontaktor 3RT2035-1NF30 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima snage do 18,5 kW pri 400 V u AC-3 režimu. Radi sa AC/DC naponom u opsegu 84–155 V
-

(Trenutno nema na stanju)
12.037,32
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2536-1AH20 50A 48VAC 2O+2C
Kontaktor 3RT2536-1AH20 je četvoropolni industrijski kontaktor veličine S2, pogodan za AC-3 aplikacije do 50 A i 22 kW pri 400 V. Napaja se sa 48 V AC (50/60 Hz)
-

(Trenutno nema na stanju)
13.031,99
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2037-1AC20 65A 24VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2037-1AC20 je robustan trofazni kontaktor veličine S2, dizajniran za pouzdano upravljanje motorima do 30 kW na 400 V u AC-3 režimu. Poseduje 1
-

(Trenutno nema na stanju)
14.158,93