Rittal CP-120 konzola L=500mm (zatvoreni profil) - noseća ruka RAL 7035 | 6212050
Attachment to the connection components with 4 self-tapping screws in the screw channel. May be cut to any required length, no thread-tapping required. Closed cable...
VAT-exclusive price: 8.650,00 |
VAT-inclusive price: 10.380,00 |
Attachment to the connection components with 4 self-tapping screws in the screw channel. May be cut to any required length, no thread-tapping required. Closed cable duct with a large cross-section.
| Article number | CP 6212050 |
| Product description | Attachment to the connection components with 4 self-tapping screws in the screw channel. May be cut to any required length, no thread-tapping required. Closed cable duct with a large cross-section. |
| Material | Support section: Extruded aluminium section |
| Colour | Support section: RAL 7035 |
| Supply includes | Support section |
| Dimensions | Width: 75 mm, Height: 120 mm, Length: 500 mm |
| Packs of | 1 pc(s) |
| Net weight | 3,875 kg |
| Gross weight | 4,18 kg |
| Customs tariff number | 76042100 |
| EAN | 4028177683938 |
| ETIM 9 | EC000882 |
| ECLASS 8.0 | 27400556 |
| Detailed product description | CP Support section CP 120, solid, L: 500 mm |
Similar products:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX base/plinth 600x200 front-rear (8640022) is a heavy-duty base with moulded self-positioning corners. Can be used with or without trim panels depending on the
-

(In stock)
Price on request
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX base/plinth 600x200 front-rear (8640023) is a heavy-duty base with moulded self-positioning corners. Can be used with or without trim panels depending on the
-

(In stock)
Price on request
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
Alternative lock inserts such as triangular, square, screwdriver, Daimler, Fiat, double-bit.
-

(In stock)
420,76
Rittal SZ trakasti uzemljivač M6,10mm2, l=300mm | 2412310
Rittal SZ trakasti uzemljivač M6/10mm², dužine 300mm, izrađen je od kositra bakra sa presovanim kontakt prstenovima. Namenjen je za neutralizaciju efekta
-

(In stock)
8.692,47
Rittal VX Base/plinth corner piece w/trim panel 8660007
VX base/plinth corner piece with front and rear trim panels (8660007) is designed for the VX base/plinth system. Sheet steel construction ensures stable corner installation
-

(In stock)
8.849,11
Rittal VX L-šina za prihvat kablova, 1200mm, Steel | 8619440
VX L-shaped cable support rail, 1200mm, steel, designed for strain relief with cable entry. Depth-variable mounting on 25mm pitch horizontal enclosure sections or
-

(In stock)
8.878,04