Rittal VX Puna DESNA metalna vrata, dimenzija 600x2000mm, standardna,, RAL7035 | 5051104
Door, right for two-door VX...
VAT-exclusive price: 37.676,46 |
VAT-inclusive price: 45.211,75 |
Door, right for two-door VX
| Article number | VX 5051104 |
| Material | Sheet steel |
| Surface finish | Dipcoat-primed, powder-coated on the outside, textured paint |
| Colour | RAL 7035 |
| Supply includes |
Locking rod, complete Lock: 3 mm double-bit |
| Dimensions | Width: 600 mm, Height: 2,000 mm |
| To fit | Enclosure type: VX |
| Packs of | 1 pc(s) |
| Net weight | 23.2 kg |
| Gross weight | 35 kg |
| EAN | 4028177927568 |
| ETIM 9 | EC000747 |
| ECLASS 8.0 | 27182204 |
Similar products:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX base/plinth 600x200 front-rear (8640022) is a heavy-duty base with moulded self-positioning corners. Can be used with or without trim panels depending on the
-

(In stock)
Price on request
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX base/plinth 600x200 front-rear (8640023) is a heavy-duty base with moulded self-positioning corners. Can be used with or without trim panels depending on the
-

(In stock)
Price on request
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
Alternative lock inserts such as triangular, square, screwdriver, Daimler, Fiat, double-bit.
-

(In stock)
420,76
Rittal VX Puna metalna vrata, dimenzija 600x2000mm, standardna,, RAL7035 | 5051090
VX full metal door with dimensions 600x2000 mm, in color RAL7035, intended as a single-leaf solution for VX cabinets. Provides durability, security, and reliable
-

(In stock)
38.317,97
Rittal Bočni - zidni nosač/spoj - CP60, horizontalni izlaz | 6206740
For swivel mounting of the support arm on vertical surfaces. Removable cover for simple cable entry.
-

(In stock)
40.409,12
Rittal CP upravljačko kućište 500x500x210mm, OP panel sa ZADNJIM vratima,Rittal | 6320450
Operating housing with handle strips based on sheet steel AX, with support arm cut-out Ø 130 mm to fit support arm system CP 60/120/180, service access from
-

(In stock)
40.934,75