Schneider Electric Fotoelektrični senzor - XU2 - thru beam-veliko pojačanje-Sn 50m- 12..24VDC - M12;XU2M18AP20D
fotoelektrični senzor - XU2 - thru beam-veliko pojačanje-Sn 50m- 12..24VDC - M12...
Cena bez pdv-a: 23.653,00 |
Cena sa pdv-om: 28.383,60 |
fotoelektrični senzor - XU2 - thru beam-veliko pojačanje-Sn 50m- 12..24VDC - M12
| Grupa proizvoda | Telemecanique fotoelektrični senzori XU |
|---|---|
| Ime serije | Aplikacija rukovanja materijalom |
| Tip elektronskog senzora | Fotoelektrični senzor |
| Ime senzora | XU2 |
| Dizajn senzora | Cilindrični M18 |
| Sistem detekcije | Thru beam |
| Materijal | Metal |
| Linija detekcije | Duž ose kućišta |
| Tip izlaznog signala |
Digitalni Analogni |
| Tip kola napajanja | DC |
| Tehnika ožičenja | 3-žični |
| Tip digitalnog izlaza | PNP |
| Funkcija digitalnog izlaza | 1 NO |
| Opseg analognog izlaza | 4...20 mA |
| Električna veza | 1 muški konektor M12, 4 pina |
| Specifične primene proizvoda | - |
| Emisija | Infracrvena thru beam |
| [sn] nazivna osetljivost | 50 m thru beam |
| Materijal kućišta | Poniklovan mesing |
|---|---|
| Materijal sočiva | PMMA |
| Maksimalna udaljenost | 70 m |
| Priključak na vozilu | Tranzistorski |
| Dodatak na izlaz | Sa analognim izlazom |
| Dodatak na ulaz | Test prekida (predajnik) |
| Statusne led lampice |
1 LED (zelena) za uključeno napajanje 1 LED (žuta) za uređaj u radu |
| [us] nazivni napon | 12...24 V DC sa zaštita od promene polariteta |
| Granice napona | 10…30 V DC |
| Preklopna moć u ma | <= 100 mA (zaštita od preopterećenja i kratkog spoja) |
| Frekvencija preklapanja | <= 30 Hz |
| Maksimalni pad napona | <1,5 V (zatvoreno stanje) |
| Potrošnja struje | <= 55 mA bez opterećenja |
| Maksimalno kašnjenje prvog uključenja | 50 milisekundi |
| Maksimalno kašnjenje odgovora | 15 milisekundi |
| Maksimalno kašnjenje oporavka | 15 milisekundi |
| Podešavanje | Osetljivost sa potenciometrom |
| Prečnik | 18 mm |
| Dužina | 95 mm |
| Masa proizvoda | 0,155 kg |
| Sastav seta | Predajnik + prijemnik |
| Sertifikacija proizvoda |
CSA CE UL |
|---|---|
| Temperatura okoline za rad | -25…55 °C |
| Temperatura okoline za skladištenje | -40…70 °C |
| Otpornost na vibracije | 25 gn, amplituda = +/- 2 mm (f = 10…55 Hz) u skladu sa IEC 60068-2-6 |
| Otpornost na udare | 30 gn (trajanje = 11 milisekundi) u skladu sa IEC 60068-2-27 |
| Ip stepen zaštite | IP67 u skladu sa IEC 60529 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Weight | 160,0 g |
| Package 1 Height | 4,1 cm |
| Package 1 Width | 9,4 cm |
| Package 1 Length | 13,0 cm |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 22 |
| Package 2 Weight | 3,843 kg |
| Package 2 Height | 15,0 cm |
| Package 2 Width | 30,0 cm |
| Package 2 Length | 40,0 cm |
| Garancija | 18 months |
|---|
Slicni proizvodi:
Schneider Electric spojni kabl XZ - muški ravni M12 4-pinski -ženski zglobni M12 4-pinski - PUR 2m;XZCR1512041C2
spojni kabl XZ - muški ravni M12 4-pinski -ženski zglobni M12 4-pinski - PUR 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
4.995,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - M12;XUB0SKSNM12T
fotoelektrični senzor - XUB - predajnik - 12..24VDC - M12
-

(Trenutno nema na stanju)
8.013,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XUBT - polarizovan - Sn 1.4m - 12..24VDC - kabl 2m;XUBTANSNL2
fotoelektrični senzor - XUBT - polarizovan - Sn 1.4m - 12..24VDC - kabl 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
20.661,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XUBT - polarizovan - Sn 1.4m - 12..24VDC - kabl 2m;XUBTAPSNL2
fotoelektrični senzor - XUBT - polarizovan - Sn 1.4m - 12..24VDC - kabl 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
20.877,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XUKT - refleksni - Sn 1.5m - 12..24VDC - kabl 2m;XUKT1KSML2
fotoelektrični senzor - XUKT - refleksni - Sn 1.5m - 12..24VDC - kabl 2m
-

(Trenutno nema na stanju)
27.864,00
Schneider Electric fotoelektrični senzor - XUKT - refleksni - Sn 1.5m - 12..24VDC - M12;XUKT1KSMM12
fotoelektrični senzor - XUKT - refleksni - Sn 1.5m - 12..24VDC - M12
-

(Trenutno nema na stanju)
28.034,00