SIEMENS Kontactor 3TC5217-0BP0
Siemens 3TC5217-0BP0 motorski kontaktor namenjen je za DC-3 i DC-5 primene, sa velikom prekidnom sposobnošću od 220A. Ima 2 glavna NO kontakta i 4 pomoćna...
Cena bez pdv-a: 71.669,35 |
Cena sa pdv-om: 86.003,23 |
-
Siemens 3TC5217-0BP0 motorski kontaktor namenjen je za DC-3 i DC-5 primene, sa velikom prekidnom sposobnošću od 220A. Ima 2 glavna NO kontakta i 4 pomoćna (2NO + 2NC), a radi na kontrolni napon od 230V AC. Smešten u kućištu veličine S8, deo je 3RT1 serije i idealan je za upravljanje DC motorima u zahtevnim industrijskim uslovima.
| Naziv proizvoda | Motorski kontaktor 3TC5217-0BP0 |
| Proizvođač | Siemens |
| Tip kontaktora | Motorski kontaktor DC-3 / DC-5 |
| Glavni kontakti | 2 NO |
| Pomoćni kontakti | 2 NO + 2 NC |
| Strujno opterećenje | 220 A |
| Kontrolni napon | 230 V AC |
| Veličina | S8 |
| Serija | 3RT1 |
| Težina | 3.20 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT1054-3AF36 115A110VAC 2O+2C
Siemens 3RT1054-3AF36 je tropolni AC-3 kontaktor za upravljanje motorima snage do 55kW pri 400V. Namenjen za struje do 115A, sa kontrolnim naponom od 110–127V
-

(Trenutno nema na stanju)
28.952,96
SIEMENS KONTAKTOR 3RT1065-2AB36 265A 23-26 VUC
Siemens 3RT1065-2AB36 je snažan kontaktor za AC-3 aplikacije, namenjen za upravljanje motorima do 265A i 132kW pri 400V. Radi na kontrolni napon u opsegu 23–26V
-

(Trenutno nema na stanju)
71.285,36
SIEMENS Kontaktor 3TC5217-0BF0
Siemens 3TC5217-0BF0 je kontaktor visokih performansi u DC-3 kategoriji, namenjen za teške industrijske primene. Ima 2 glavna NO kontakta i 4 pomoćna (2NO
-

(Trenutno nema na stanju)
71.669,35
SIEMENS KONTAKTOR 3TF6844-0CP7
Siemens 3TF6844-0CP7 motorski kontaktor namenjen je za opštu upotrebu u AC aplikacijama, omogućavajući pouzdano preklapanje motora do 4kW na 400V. Poseduje
-

(Trenutno nema na stanju)
255.443,79
SIEMENS KONTAKTOR 3TF6844-0CM7
Siemens 3TF6844-0CM7 motorski kontaktor namenjen je za teške industrijske primene, sa podrškom za motore snage do 335kW na 400V. Ima 3 glavna (3NO)
-

(Trenutno nema na stanju)
255.443,79
SIEMENS KONTAKTOR 3TF6844-0CF7
Siemens 3TF6844-0CF7 je robustan kontaktor iz serije 3TF68, namenjen za AC-3 aplikacije sa strujama do 400A. Ima 4 glavna NO kontakta i 8 pomoćnih kontakata (4NO
-

(Trenutno nema na stanju)
255.443,79