SIEMENS KONTAKTOR 3TF6844-0CP7
Siemens 3TF6844-0CP7 motorski kontaktor namenjen je za opštu upotrebu u AC aplikacijama, omogućavajući pouzdano preklapanje motora do 4kW na 400V. Poseduje...
Cena bez pdv-a: 255.443,79 |
Cena sa pdv-om: 306.532,55 |
-
Siemens 3TF6844-0CP7 motorski kontaktor namenjen je za opštu upotrebu u AC aplikacijama, omogućavajući pouzdano preklapanje motora do 4kW na 400V. Poseduje 3 glavna NO kontakta i 8 pomoćnih kontakata (4NO + 4NC), a radi na širok opseg kontrolnog napona 230–276V AC (50/60 Hz). Smešten u kućištu veličine S14, idealan je za industrijske sisteme upravljanja motorima i automatizaciju.
| Naziv proizvoda | Motorski kontaktor 3TF6844-0CP7 |
| Proizvođač | Siemens |
| Serija kontaktora | 3TF |
| Glavni kontakti | 3 NO |
| Pomoćni kontakti | 4 NO + 4 NC |
| Snaga motora | 4 kW / 400 V |
| Kontrolni napon | 230–276 V AC (50/60 Hz) |
| Veličina | S14 |
| Namena | Preklapanje AC motora, industrijska automatizacija |
| Težina | 7.80 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT1054-3AF36 115A110VAC 2O+2C
Siemens 3RT1054-3AF36 je tropolni AC-3 kontaktor za upravljanje motorima snage do 55kW pri 400V. Namenjen za struje do 115A, sa kontrolnim naponom od 110–127V
-

(Trenutno nema na stanju)
28.952,96
SIEMENS KONTAKTOR 3RT1065-2AB36 265A 23-26 VUC
Siemens 3RT1065-2AB36 je snažan kontaktor za AC-3 aplikacije, namenjen za upravljanje motorima do 265A i 132kW pri 400V. Radi na kontrolni napon u opsegu 23–26V
-

(Trenutno nema na stanju)
71.285,36
SIEMENS Kontaktor 3TC5217-0BF0
Siemens 3TC5217-0BF0 je kontaktor visokih performansi u DC-3 kategoriji, namenjen za teške industrijske primene. Ima 2 glavna NO kontakta i 4 pomoćna (2NO
-

(Trenutno nema na stanju)
71.669,35
SIEMENS KONTAKTOR 3TF6844-8CM7
Siemens 3TF6844-8CM7 je robusni motorski kontaktor namenjen za rad sa motorima do 335kW na 400V. Poseduje 3 glavna NO kontakta i 8 pomoćnih kontakata (4NO + 4NC),
-

(Trenutno nema na stanju)
279.508,63
SIEMENS KONTAKTOR 3TC7814-1CM
Siemens 3TC7814-1CM je kontaktor visokog kapaciteta, namenjen za DC-3 i DC-5 aplikacije, sa 2 glavna pola i prekidnom strujom od 400A. Radi na napon 230/220V AC
-

(Trenutno nema na stanju)
298.078,11
SIEMENS KONTAKTOR 3TF6944-0CM7
Siemens 3TF6944-0CM7 je kontaktor visokih performansi iz serije 3RT1, namenjen za AC-3 primene sa motorima snage do 450kW na 400V. Poseduje 3 glavna NO kontakta
-

(Trenutno nema na stanju)
328.955,29