SIEMENS KONTAKTOR 3TF6844-0CF7
Siemens 3TF6844-0CF7 je robustan kontaktor iz serije 3TF68, namenjen za AC-3 aplikacije sa strujama do 400A. Ima 4 glavna NO kontakta i 8 pomoćnih kontakata (4NO...
Cena bez pdv-a: 255.443,79 |
Cena sa pdv-om: 306.532,55 |
-
-
Siemens 3TF6844-0CF7 je robustan kontaktor iz serije 3TF68, namenjen za AC-3 aplikacije sa strujama do 400A. Ima 4 glavna NO kontakta i 8 pomoćnih kontakata (4NO + 4NC), što omogućava veliku fleksibilnost u preklapanju. Radi na kontrolni napon od 230V AC i dolazi u kućištu veličine S14. Idealan je za upravljanje motorima i distribuciju električne energije u zahtevnim industrijskim uslovima.
-
| Naziv proizvoda | Kontaktor 3TF6844-0CF7 |
| Proizvođač | Siemens |
| Serija kontaktora | 3TF68 |
| Glavni kontakti | 4 NO |
| Pomoćni kontakti | 4 NO + 4 NC |
| Struja | 400 A |
| Kontrolni napon | 230 V AC |
| Veličina | S14 |
| Namena | AC-3 upravljanje motorima, distribucija energije |
| Težina | 7.80 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT1054-3AF36 115A110VAC 2O+2C
Siemens 3RT1054-3AF36 je tropolni AC-3 kontaktor za upravljanje motorima snage do 55kW pri 400V. Namenjen za struje do 115A, sa kontrolnim naponom od 110–127V
-

(Trenutno nema na stanju)
28.952,96
SIEMENS KONTAKTOR 3RT1065-2AB36 265A 23-26 VUC
Siemens 3RT1065-2AB36 je snažan kontaktor za AC-3 aplikacije, namenjen za upravljanje motorima do 265A i 132kW pri 400V. Radi na kontrolni napon u opsegu 23–26V
-

(Trenutno nema na stanju)
71.285,36
SIEMENS Kontaktor 3TC5217-0BF0
Siemens 3TC5217-0BF0 je kontaktor visokih performansi u DC-3 kategoriji, namenjen za teške industrijske primene. Ima 2 glavna NO kontakta i 4 pomoćna (2NO
-

(Trenutno nema na stanju)
71.669,35
SIEMENS KONTAKTOR 3TF6844-8CM7
Siemens 3TF6844-8CM7 je robusni motorski kontaktor namenjen za rad sa motorima do 335kW na 400V. Poseduje 3 glavna NO kontakta i 8 pomoćnih kontakata (4NO + 4NC),
-

(Trenutno nema na stanju)
279.508,63
SIEMENS KONTAKTOR 3TC7814-1CM
Siemens 3TC7814-1CM je kontaktor visokog kapaciteta, namenjen za DC-3 i DC-5 aplikacije, sa 2 glavna pola i prekidnom strujom od 400A. Radi na napon 230/220V AC
-

(Trenutno nema na stanju)
298.078,11
SIEMENS KONTAKTOR 3TF6944-0CM7
Siemens 3TF6944-0CM7 je kontaktor visokih performansi iz serije 3RT1, namenjen za AC-3 primene sa motorima snage do 450kW na 400V. Poseduje 3 glavna NO kontakta
-

(Trenutno nema na stanju)
328.955,29