SIEMENS KONTAKTOR 3RT2026-1AC24 25A 24VAC 2O+2C
Brand: SIEMENS
Šifra: 3RT2026-1AC24
Dostupnost: Proveriti dostupnost
Cena bez pdv-a: 5.542,62
Cena sa pdv-om: 6.651,15
Specifikacija proizvoda
Naziv proizvoda 3RT2026-1AC24
Tip Kontaktor
AC-3 Nazivna struja 25 A
AC-3 Snaga 11 kW @ 400 V
Konfiguracija kontakata 2 NO + 2 NC
Napon kalema 24 V AC, 50/60 Hz