SIEMENS KONTAKTOR 3RT2326-1AP00 40A 230VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2326-1AP00 je četvoropolni kontaktor namenjen za AC-1 aplikacije sa nazivnom strujom od 40 A pri 400 V i temperaturi okoline do 40 °C. Upravljački...
Cena bez pdv-a: 5.584,73 |
Cena sa pdv-om: 6.701,67 |
Kontaktor 3RT2326-1AP00 je četvoropolni kontaktor namenjen za AC-1 aplikacije sa nazivnom strujom od 40 A pri 400 V i temperaturi okoline do 40 °C. Upravljački napon iznosi 230 V AC (50 Hz), a kontaktna konfiguracija je 1 NO + 1 NC. Kompaktan dizajn veličine S0 i vijčani priključci omogućavaju laku ugradnju u elektro ormane i sisteme upravljanja.
| Specifikacija proizvoda | |
|---|---|
| Naziv proizvoda | 3RT2326-1AP00 |
| Tip kontaktora | Motorski kontaktor |
| Nazivna struja (AC-1) | 40 A |
| Nazivni napon | 400 V |
| Radna temperatura | Do 40 °C |
| Glavni kontakti | 1 NO + 1 NC |
| Upravljački napon | 230 V AC / 50 Hz |
| Broj polova | 4 |
| Veličina | S0 |
| Tip priključka | Vijčani priključci |
| Težina | 0.45 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2034-1AP00 32A 230VAC NO+NC
Motorski kontaktor Siemens 3RT2034-1AP00 veličine S2 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima i drugim induktivnim potrošačima u AC-3 režimu. Ima
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AK60 9A 110VAC NO+NC
Kontaktor snage za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50 Hz i
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AG20 9A 110VAC NO+NC
Kontaktor za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50/60 Hz. Trosistemski
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2526-1AP60 25A 220VAC 2O+2C
Kontaktor 3RT2526-1AP60 je četvoropolni uređaj namenjen za AC-3 aplikacije sa nazivnom strujom od 25 A i snagom do 11 kW pri 400 V. Radi na upravljačkom naponu
-

(Trenutno nema na stanju)
6.107,16
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2526-1AP00 25A 230VAC 2O+2
Kontaktor 3RT2526-1AP00 je četvoropolni uređaj namenjen za AC-3 aplikacije sa nazivnom strujom od 25 A i snagom od 11 kW pri 400 V. Napaja se upravljačkim naponom
-

(Trenutno nema na stanju)
6.107,16
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2025-2BB40 17A 24VDC 1O+1C
Kontaktor za AC-3 primene, nazivne struje 17 A i snage do 7,5 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 24 V DC. Trosistemski
-

(Trenutno nema na stanju)
6.237,34