SIEMENS KONTAKTOR 3RT2036-1AK60 50A 110VAC 1O+1C
Brand: SIEMENS
Šifra: 3RT2036-1AK60
Dostupnost: Proveriti dostupnost
Cena bez pdv-a: 10.048,30
Cena sa pdv-om: 12.057,95
Specifikacija proizvoda
Naziv proizvoda 3RT2036-1AK60
Tip Kontaktor
Nazivna struja (AC-3) 50 A
Snaga motora 22 kW @ 400 V
Konfiguracija kontakata 1 NO + 1 NC
Napon kalema 110 V AC / 50 Hz, 120 V AC / 60 Hz