SIEMENS KONTAKTOR 3RT2036-1AG24 50A 110VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2036-1AG24 je industrijski trofazni kontaktor namenjen upravljanju motorima snage do 22 kW na 400 V u AC-3 režimu. Ima konfiguraciju kontakata...
Cena bez pdv-a: 10.825,29 |
Cena sa pdv-om: 12.990,35 |
Kontaktor 3RT2036-1AG24 je industrijski trofazni kontaktor namenjen upravljanju motorima snage do 22 kW na 400 V u AC-3 režimu. Ima konfiguraciju kontakata 1 NO + 1 NC, kalem na 110 V AC (50/60 Hz) i nazivnu struju od 50 A. Sa veličinom S2 i vijčanim priključcima, idealan je za širok spektar automatizovanih primena.
| Specifikacija proizvoda | |
|---|---|
| Naziv proizvoda | 3RT2036-1AG24 |
| Tip | Kontaktor |
| Nazivna struja (AC-3) | 50 A |
| Snaga motora | 22 kW @ 400 V |
| Konfiguracija kontakata | 1 NO + 1 NC |
| Napon kalema | 110 V AC, 50 / 60 Hz |
| Broj polova | 3 |
| Veličina | S2 |
| Tip priključka | Vijčani priključci |
| Težina | 1.10 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2034-1AP00 32A 230VAC NO+NC
Motorski kontaktor Siemens 3RT2034-1AP00 veličine S2 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima i drugim induktivnim potrošačima u AC-3 režimu. Ima
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AK60 9A 110VAC NO+NC
Kontaktor snage za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50 Hz i
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AG20 9A 110VAC NO+NC
Kontaktor za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50/60 Hz. Trosistemski
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3TC4417-0BL2
Kontaktor 3TC4417-0BL2 je dvopolni kontaktor veličine S2, namenjen za DC3 opterećenja do 32 A. Napaja se na 220 V AC i sadrži 2 radna (2 NO) i 4 pomoćna kontakta
-

(Trenutno nema na stanju)
10.957,67
SIEMENS KONTAKTOR 3TC4417-0BG2
Kontaktor 3TC4417-0BG2 je dvopolni kontaktor veličine S2, namenjen za DC3 opterećenja do 32 A. Napaja se na 110 V AC i sadrži 2 radna (2 NO) i 4 pomoćna kontakta
-

(Trenutno nema na stanju)
10.957,67
SIEMENS KONTAKTOR 3TC4417-0BB0
Kontaktor 3TC4417-0BB0 je dvopolni kontaktor veličine 2, dizajniran za upravljanje DC-3 i DC-5 opterećenjima do 32 A. Napaja se sa 24 V AC (50 Hz) ili 29 V AC
-

(Trenutno nema na stanju)
10.957,67