SIEMENS KONTAKTOR 3RT2037-1AC24 65A 24VAC 20+2C
Brand: SIEMENS
Šifra: 3RT2037-1AC24
Dostupnost: Proveriti dostupnost
Cena bez pdv-a: 15.025,14
Cena sa pdv-om: 18.030,17
Specifikacija proizvoda
Naziv proizvoda3RT2037-1AC24
TipKontaktor
Nazivna struja (AC-3)65 A
Snaga motora30 kW @ 400 V
Konfiguracija kontakata2 NO + 2 NC
Napon kalema24 V AC, 50/60 Hz