SIEMENS KONTAKTOR 3RT2045-1AP04 80A 230VAC 2O+2C
Kontaktor 3RT2045-1AP04 je trofazni industrijski kontaktor veličine S3 za AC-3 aplikacije sa nazivnom strujom od 80 A i snagom do 37 kW pri 400 V. Opremljen je...
Cena bez pdv-a: 18.053,73 |
Cena sa pdv-om: 21.664,48 |
Kontaktor 3RT2045-1AP04 je trofazni industrijski kontaktor veličine S3 za AC-3 aplikacije sa nazivnom strujom od 80 A i snagom do 37 kW pri 400 V. Opremljen je sa 2 NO + 2 NC pomoćna kontakta, napajanjem 230 V AC (50 Hz) i vijčanim priključcima. Pouzdano upravlja motorima i drugim snažnim potrošačima u industrijskim okruženjima.
| Specifikacija proizvoda | |
|---|---|
| Naziv proizvoda | 3RT2045-1AP04 |
| Tip | Motorski kontaktor |
| Nazivna struja (AC-3) | 80 A |
| Snaga motora | 37 kW @ 400 V |
| Pomoćni kontakti | 2 NO + 2 NC |
| Napon kalema | 230 V AC / 50 Hz |
| Glavni kontakti | 3 NO |
| Veličina | S3 |
| Tip priključka | Vijčani priključci |
| Težina | 2.40 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2034-1AP00 32A 230VAC NO+NC
Motorski kontaktor Siemens 3RT2034-1AP00 veličine S2 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima i drugim induktivnim potrošačima u AC-3 režimu. Ima
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AP00 9A 230VAC NO+NC
Kontaktor za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 230 V AC, 50 Hz. Trosistemski
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AN20 9A 220VAC 1O+1C
Siemens 3RT2023-1AN20 je trofazni kontaktor sa nazivnom strujom 9A i kalemom na 220VAC. Ugrađeni pomoćni kontakti 1NO + 1NC omogućavaju efikasno upravljanje komandnim
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2046-1AL20 95A 230VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2046-1AL20 je robustan industrijski kontaktor namenjen za upravljanje trofaznim motorima do 45 kW pri 400 V. Radi u AC-3 režimu sa nazivnom strujom
-

(Trenutno nema na stanju)
21.268,69
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2046-1AG20 95A 110VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2046-1AG20 je robustno industrijsko rešenje za upravljanje trofaznim motorima snage do 45 kW na 400 V. Namenjen je za AC-3 primene, sa nazivnom
-

(Trenutno nema na stanju)
21.268,69
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2046-1AF00 95A 110VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2046-1AF00 je robusno rešenje za upravljanje elektromotorima i industrijskim opterećenjima u AC-3 aplikacijama. Ima nazivnu struju od 95 A i
-

(Trenutno nema na stanju)
21.268,69