SIEMENS KONTAKTOR 3RT2046-1AL20 95A 230VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2046-1AL20 je robustan industrijski kontaktor namenjen za upravljanje trofaznim motorima do 45 kW pri 400 V. Radi u AC-3 režimu sa nazivnom strujom...
Cena bez pdv-a: 21.268,69 |
Cena sa pdv-om: 25.522,43 |
Kontaktor 3RT2046-1AL20 je robustan industrijski kontaktor namenjen za upravljanje trofaznim motorima do 45 kW pri 400 V. Radi u AC-3 režimu sa nazivnom strujom od 95 A i naponom upravljanja 230 V AC (50/60 Hz). Sadrži 1 NO + 1 NC pomoćna kontakta, ima tri glavna NO kontakta i montira se pomoću vijčanih priključaka. Idealan za primenu u industrijskoj automatizaciji.
| Specifikacija proizvoda | |
|---|---|
| Naziv proizvoda | 3RT2046-1AL20 |
| Tip | Motorski kontaktor |
| Nazivna struja (AC-3) | 95 A |
| Snaga motora | 45 kW @ 400 V |
| Pomoćni kontakti | 1 NO + 1 NC |
| Napon upravljanja | 230 V AC / 50/60 Hz |
| Glavni kontakti | 3 NO |
| Veličina | S3 |
| Tip priključka | Vijčani priključci |
| Težina | 2.70 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2034-1AP00 32A 230VAC NO+NC
Motorski kontaktor Siemens 3RT2034-1AP00 veličine S2 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima i drugim induktivnim potrošačima u AC-3 režimu. Ima
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AC20 9A 24VAC 1O+1C
Kontaktor za AC-3 primene, snage do 15 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50/60 Hz. Trosistemski (3-polni),
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AP00 9A 230VAC NO+NC
Kontaktor za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 230 V AC, 50 Hz. Trosistemski
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2046-1AP00 95A 230VAC 1O+1C
Kontaktor za AC-3 primene, nazivne struje 95 A i snage do 45 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima i 3 glavna NO kontakta. Pogodan za rad na
-

(Trenutno nema na stanju)
21.272,60
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2046-1AD00 95A 42VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2046-1AD00 je trofazni kontaktor za AC-3 primene, sa nazivnom strujom od 95 A i snagom do 45 kW pri 400 V. Radi na 42 V AC (50 Hz) i opremljen je sa
-

(Trenutno nema na stanju)
21.871,89
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2046-1AN24 95A 220VAC 2O+2C
Kontaktor 3RT2046-1AN24 je robustan trofazni kontaktor namenjen za upravljanje motorima do 45 kW pri 400 V u AC-3 režimu. Namenjen je za upravljanje putem napona
-

(Trenutno nema na stanju)
22.389,42