SIEMENS KONTAKTOR 3RT2046-1AD00 95A 42VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2046-1AD00 je trofazni kontaktor za AC-3 primene, sa nazivnom strujom od 95 A i snagom do 45 kW pri 400 V. Radi na 42 V AC (50 Hz) i opremljen je sa...
Cena bez pdv-a: 21.871,89 |
Cena sa pdv-om: 26.246,27 |
Kontaktor 3RT2046-1AD00 je trofazni kontaktor za AC-3 primene, sa nazivnom strujom od 95 A i snagom do 45 kW pri 400 V. Radi na 42 V AC (50 Hz) i opremljen je sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Ima tri glavna NO kontakta i montira se putem vijčanih priključaka. Namenjen za upravljanje elektromotorima i drugim industrijskim potrošačima. Pripada veličini S3.
| Specifikacija proizvoda | |
|---|---|
| Naziv proizvoda | 3RT2046-1AD00 |
| Tip | Motorski kontaktor |
| Nazivna struja (AC-3) | 95 A |
| Snaga motora | 45 kW @ 400 V |
| Pomoćni kontakti | 1 NO + 1 NC |
| Napon upravljanja | 42 V AC / 50 Hz |
| Glavni kontakti | 3 NO |
| Veličina | S3 |
| Tip priključka | Vijčani priključci |
| Težina | 2.70 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2034-1AP00 32A 230VAC NO+NC
Motorski kontaktor Siemens 3RT2034-1AP00 veličine S2 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima i drugim induktivnim potrošačima u AC-3 režimu. Ima
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AF00 9A 110VAC NO+NC
Kontaktor za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50 Hz. Trosistemski
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AC20 9A 24VAC 1O+1C
Kontaktor za AC-3 primene, snage do 15 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50/60 Hz. Trosistemski (3-polni),
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2046-1AN24 95A 220VAC 2O+2C
Kontaktor 3RT2046-1AN24 je robustan trofazni kontaktor namenjen za upravljanje motorima do 45 kW pri 400 V u AC-3 režimu. Namenjen je za upravljanje putem napona
-

(Trenutno nema na stanju)
22.389,42
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2046-1AP04 95A 230VAC
Kontaktor 3RT2046-1AP04 je industrijski trofazni kontaktor namenjen za upravljanje motorima snage do 45 kW pri naponu od 400 V u AC-3 režimu rada. Radi na upravljačkom
-

(Trenutno nema na stanju)
22.389,42
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2047-1AP00 115A 230VAC
Kontaktor 3RT2047-1AP00 predviđen je za upravljanje trofaznim motorima snage do 55 kW pri 400 V u AC-3 režimu. Napon upravljanja iznosi 230 V AC na 50 Hz. Ima
-

(Trenutno nema na stanju)
24.637,63