SIEMENS KONTAKTOR 3RT2046-1AN24 95A 220VAC 2O+2C
Kontaktor 3RT2046-1AN24 je robustan trofazni kontaktor namenjen za upravljanje motorima do 45 kW pri 400 V u AC-3 režimu. Namenjen je za upravljanje putem napona...
Cena bez pdv-a: 22.389,42 |
Cena sa pdv-om: 26.867,31 |
Kontaktor 3RT2046-1AN24 je robustan trofazni kontaktor namenjen za upravljanje motorima do 45 kW pri 400 V u AC-3 režimu. Namenjen je za upravljanje putem napona od 220 V AC (50/60 Hz). Ima 2 NO + 2 NC pomoćna kontakta, kao i 3 glavna NO pola. Veličina S3, sa pouzdanom konekcijom preko vijčanih priključaka. Pogodan za teške industrijske primene.
| Specifikacija proizvoda | |
|---|---|
| Naziv proizvoda | 3RT2046-1AN24 |
| Tip | Motorski kontaktor |
| Nazivna struja (AC-3) | 95 A |
| Snaga motora | 45 kW @ 400 V |
| Pomoćni kontakti | 2 NO + 2 NC |
| Napon upravljanja | 220 V AC / 50/60 Hz |
| Glavni kontakti | 3 NO |
| Veličina | S3 |
| Tip priključka | Vijčani priključci |
| Težina | 2.70 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2034-1AP00 32A 230VAC NO+NC
Motorski kontaktor Siemens 3RT2034-1AP00 veličine S2 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima i drugim induktivnim potrošačima u AC-3 režimu. Ima
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AK60 9A 110VAC NO+NC
Kontaktor snage za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50 Hz i
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AG20 9A 110VAC NO+NC
Kontaktor za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50/60 Hz. Trosistemski
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2047-1AP00 115A 230VAC
Kontaktor 3RT2047-1AP00 predviđen je za upravljanje trofaznim motorima snage do 55 kW pri 400 V u AC-3 režimu. Napon upravljanja iznosi 230 V AC na 50 Hz. Ima
-

(Trenutno nema na stanju)
24.637,63
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2047-1AG20 110A 110VAC
Kontaktor 3RT2047-1AG20 dizajniran je za upravljanje trofaznim motorima do 55 kW pri 400 V u AC-3 režimu rada. Upravljački napon je 110 V AC na 50 Hz. Opremljen
-

(Trenutno nema na stanju)
24.637,63
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2047-1AB00 115A 24VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2047-1AB00 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima snage do 55 kW pri naponu od 400 V u AC-3 režimu rada. Radni napon upravljanja je 24 V AC
-

(Trenutno nema na stanju)
24.637,63