SIEMENS KONTAKTOR 3TC7814-1CM
Siemens 3TC7814-1CM je kontaktor visokog kapaciteta, namenjen za DC-3 i DC-5 aplikacije, sa 2 glavna pola i prekidnom strujom od 400A. Radi na napon 230/220V AC...
Cena bez pdv-a: 298.078,11 |
Cena sa pdv-om: 357.693,74 |
-
Siemens 3TC7814-1CM je kontaktor visokog kapaciteta, namenjen za DC-3 i DC-5 aplikacije, sa 2 glavna pola i prekidnom strujom od 400A. Radi na napon 230/220V AC (50 Hz), a poseduje 8 pomoćnih kontakata (4NO + 4NC). Smešten u kućištu veličine 12, ovaj kontaktor je idealan za zahtevne zadatke u industrijskoj distribuciji snage i upravljanju motorima.
| Naziv proizvoda | Kontaktor 3TC7814-1CM |
| Proizvođač | Siemens |
| Tip kontaktora | Kontaktor za DC-3 / DC-5 primene |
| Glavni polovi | 2-polni |
| Struja | 400 A |
| Pomoćni kontakti | 4 NO + 4 NC |
| Kontrolni napon | 230 / 220 V AC, 50 Hz |
| Vrsta rada | Rad na naizmeničnu struju (AC) |
| Veličina | 12 |
| Težina | 13.00 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT1054-3AF36 115A110VAC 2O+2C
Siemens 3RT1054-3AF36 je tropolni AC-3 kontaktor za upravljanje motorima snage do 55kW pri 400V. Namenjen za struje do 115A, sa kontrolnim naponom od 110–127V
-

(Trenutno nema na stanju)
28.952,96
SIEMENS KONTAKTOR 3RT1065-2AB36 265A 23-26 VUC
Siemens 3RT1065-2AB36 je snažan kontaktor za AC-3 aplikacije, namenjen za upravljanje motorima do 265A i 132kW pri 400V. Radi na kontrolni napon u opsegu 23–26V
-

(Trenutno nema na stanju)
71.285,36
SIEMENS Kontaktor 3TC5217-0BF0
Siemens 3TC5217-0BF0 je kontaktor visokih performansi u DC-3 kategoriji, namenjen za teške industrijske primene. Ima 2 glavna NO kontakta i 4 pomoćna (2NO
-

(Trenutno nema na stanju)
71.669,35
SIEMENS KONTAKTOR 3TF6944-0CM7
Siemens 3TF6944-0CM7 je kontaktor visokih performansi iz serije 3RT1, namenjen za AC-3 primene sa motorima snage do 450kW na 400V. Poseduje 3 glavna NO kontakta
-

(Trenutno nema na stanju)
328.955,29
SIEMENS KONTAKTOR 3TF6944-0CP7
Siemens 3TF6944-0CP7 je kontaktor velikog kapaciteta iz serije 3RT1, namenjen za upravljanje motorima do 450kW na 400V u AC-3 aplikacijama. Ima 3 glavna NO kontakta
-

(Trenutno nema na stanju)
328.955,29
SIEMENS KONTAKTOR 3TF6944-8CM7
Siemens 3TF6944-8CM7 je snažan motorski kontaktor namenjen za AC-3 primene do 450kW na 400V. Ima 3 glavna NO kontakta i 8 pomoćnih kontakata (4NO + 4NC), a radi
-

(Trenutno nema na stanju)
332.614,87