SIEMENS KONTAKTOR 3TF6944-0CM7
Siemens 3TF6944-0CM7 je kontaktor visokih performansi iz serije 3RT1, namenjen za AC-3 primene sa motorima snage do 450kW na 400V. Poseduje 3 glavna NO kontakta...
Cena bez pdv-a: 328.955,29 |
Cena sa pdv-om: 394.746,35 |
-
Siemens 3TF6944-0CM7 je kontaktor visokih performansi iz serije 3RT1, namenjen za AC-3 primene sa motorima snage do 450kW na 400V. Poseduje 3 glavna NO kontakta i 8 pomoćnih kontakata (4NO + 4NC). Radi na kontrolni napon 200–240V AC (50/60 Hz) i dolazi u kućištu veličine S14. Idealan je za industrijske sisteme upravljanja motorima i distribuciju električne energije.
| Naziv proizvoda | Motorski kontaktor 3TF6944-0CM7 |
| Proizvođač | Siemens |
| Serija kontaktora | 3RT1 |
| Glavni kontakti | 3 NO |
| Pomoćni kontakti | 4 NO + 4 NC |
| Snaga motora | 450 kW / 400 V |
| Kontrolni napon | 200–240 V AC (50/60 Hz) |
| Veličina | S14 |
| Namena | AC-3 upravljanje motorima, upravljanje snagom |
| Težina | 8.50 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT1054-3AF36 115A110VAC 2O+2C
Siemens 3RT1054-3AF36 je tropolni AC-3 kontaktor za upravljanje motorima snage do 55kW pri 400V. Namenjen za struje do 115A, sa kontrolnim naponom od 110–127V
-

(Trenutno nema na stanju)
28.952,96
SIEMENS KONTAKTOR 3RT1065-2AB36 265A 23-26 VUC
Siemens 3RT1065-2AB36 je snažan kontaktor za AC-3 aplikacije, namenjen za upravljanje motorima do 265A i 132kW pri 400V. Radi na kontrolni napon u opsegu 23–26V
-

(Trenutno nema na stanju)
71.285,36
SIEMENS Kontactor 3TC5217-0BP0
Siemens 3TC5217-0BP0 motorski kontaktor namenjen je za DC-3 i DC-5 primene, sa velikom prekidnom sposobnošću od 220A. Ima 2 glavna NO kontakta i 4 pomoćna
-

(Trenutno nema na stanju)
71.669,35
SIEMENS KONTAKTOR 3TF6944-8CM7
Siemens 3TF6944-8CM7 je snažan motorski kontaktor namenjen za AC-3 primene do 450kW na 400V. Ima 3 glavna NO kontakta i 8 pomoćnih kontakata (4NO + 4NC), a radi
-

(Trenutno nema na stanju)
332.614,87