Rittal TS Puna metalna vrata, 800x2000mm RAL7035 | 5050067
TS full metal single door (ref. 5050067), 800x2000mm, standard version, RAL7035. Designed for TS enclosures, providing secure closure and robust protection....
VAT-exclusive price: 45.432,29 |
VAT-inclusive price: 54.518,75 |
TS full metal single door (ref. 5050067), 800x2000mm, standard version, RAL7035. Designed for TS enclosures, providing secure closure and robust protection.
| Article number | TS 5050067 |
| Surface finish | Powder-coated |
| Colour | RAL 7035 |
| Supply includes |
Door Locking rod with double-bit insert Tubular door frame |
| Dimensions | Width: 800 mm, Height: 2,000 mm |
| Packs of | 1 pc(s) |
| Net weight | 31.2 kg |
| Gross weight | 32.2 kg |
| EAN | 4028177701670 |
| ETIM 9 | EC000747 |
| ETIM 8 | EC000747 |
| ECLASS 8.0 | 27182204 |
Similar products:
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640022
VX base/plinth 600x200 front-rear (8640022) is a heavy-duty base with moulded self-positioning corners. Can be used with or without trim panels depending on the
-

(In stock)
Price on request
Rittal VX PODNOŽJE 600x200, PREDNJE-STRAŽNJE | 8640023
VX base/plinth 600x200 front-rear (8640023) is a heavy-duty base with moulded self-positioning corners. Can be used with or without trim panels depending on the
-

(In stock)
Price on request
Rittal Umetak bravice za dvoperi standardni TS ključ 3mm, ključ se dodatno poručuje | 8611160
Alternative lock inserts such as triangular, square, screwdriver, Daimler, Fiat, double-bit.
-

(In stock)
420,76
Rittal CP-120 spojka bočna - rotaciona ( approx. 330° ), HORIZONTALNI izlaz | 6212740
For swivel mounting of the support arm on vertical surfaces. Removable cover for simple cable entry.
-

(In stock)
48.579,46
Rittal CP Optipanel-komandni panel (482,6x310,3x100)mm, uvod 120x65mm | 6380000
Aluminium enclosure, high thermal conductivity for optimum passive heat dissipation. For smaller panels and control solutions. Super-slimline design, needs hardly
-

(In stock)
50.157,61
Rittal VX IT bočna stranica 2000x1000, vertikalno podijeljena 5301236
Side panels, vertically divided, for VX IT
-

(In stock)
53.301,31