SIEMENS KONTAKTOR 3RT2026-1AT60 25A 600VAC 1O+1C
Brand: SIEMENS
Šifra: 3RT2026-1AT60
Dostupnost: Proveriti dostupnost
Cena bez pdv-a: 4.849,81
Cena sa pdv-om: 5.819,77
Specifikacija proizvoda
Naziv proizvoda 3RT2026-1AT60
Tip Kontaktor
AC-3 Nazivna struja 25 A
AC-3 Snaga motora 11 kW @ 400 V
Konfiguracija kontakata 1 NO + 1 NC
Napon kalema 600 V AC, 60 Hz