SIEMENS KONTAKTOR 3RT2045-1AP60 80A 220VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2045-1AP60 je industrijski trofazni kontaktor za AC-3 aplikacije sa nazivnom strujom od 80 A i snagom do 37 kW pri 400 V. Namenjen za rad sa naponom...
Brand: SIEMENS
Šifra: 3RT2045-1AP60
Dostupnost: Proveriti dostupnost
Cena bez pdv-a: 17.020,39
Cena sa pdv-om: 20.424,47
Kontaktor 3RT2045-1AP60 je industrijski trofazni kontaktor za AC-3 aplikacije sa nazivnom strujom od 80 A i snagom do 37 kW pri 400 V. Namenjen za rad sa naponom 220 V AC (50 Hz) i 240 V AC (60 Hz). Opremljen je sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima, poseduje tri glavna NO pola i montira se putem vijčanih priključaka. Idealno rešenje za upravljanje motorima i drugim snažnim potrošačima.
Specifikacija proizvoda
Naziv proizvoda 3RT2045-1AP60
Tip Motorski kontaktor
Nazivna struja (AC-3) 80 A
Snaga motora 37 kW @ 400 V
Pomoćni kontakti 1 NO + 1 NC
Napon upravljanja 220 V AC / 50 Hz, 240 V AC / 60 Hz