SIEMENS KONTAKTOR 3RT2045-1AK60 80A 110VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2045-1AK60 je trofazni kontaktor veličine S3 sa nazivnom strujom od 80 A i snagom do 37 kW pri 400 V u AC-3 režimu rada. Napaja se na 110 V...
Brand: SIEMENS
Šifra: 3RT2045-1AK60
Dostupnost: Proveriti dostupnost
Cena bez pdv-a: 17.018,09
Cena sa pdv-om: 20.421,71
Kontaktor 3RT2045-1AK60 je trofazni kontaktor veličine S3 sa nazivnom strujom od 80 A i snagom do 37 kW pri 400 V u AC-3 režimu rada. Napaja se na 110 V AC (50 Hz) ili 120 V AC (60 Hz), poseduje 1 NO + 1 NC pomoćni kontakt i koristi vijčane priključke za pouzdanu montažu. Namenjen je za upravljanje elektromotorima i drugim trofaznim potrošačima.
Specifikacija proizvoda
Naziv proizvoda3RT2045-1AK60
TipMotorski kontaktor
Nazivna struja (AC-3)80 A
Snaga motora37 kW @ 400 V
Pomoćni kontakti1 NO + 1 NC
Napon kalema110 V AC / 50 Hz, 120 V AC / 60 Hz