SIEMENS KONTAKTOR 3RT2045-1AL20 80A 230VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2045-1AL20 je industrijski trofazni kontaktor veličine S3 sa nazivnom strujom od 80 A i maksimalnom snagom od 37 kW pri 400 V (AC-3). Opremljen...
Cena bez pdv-a: 17.018,09 |
Cena sa pdv-om: 20.421,71 |
Kontaktor 3RT2045-1AL20 je industrijski trofazni kontaktor veličine S3 sa nazivnom strujom od 80 A i maksimalnom snagom od 37 kW pri 400 V (AC-3). Opremljen je sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima, napaja se na 230 V AC pri 50/60 Hz i koristi vijčane priključke. Pogodan je za pouzdano uključivanje i isključivanje elektromotora i drugih trofaznih potrošača.
| Specifikacija proizvoda | |
|---|---|
| Naziv proizvoda | 3RT2045-1AL20 |
| Tip | Motorski kontaktor |
| Nazivna struja (AC-3) | 80 A |
| Snaga motora | 37 kW @ 400 V |
| Pomoćni kontakti | 1 NO + 1 NC |
| Napon kalema | 230 V AC / 50/60 Hz |
| Broj polova | 3 (Glavni kontakti: 3 NO) |
| Veličina | S3 |
| Tip priključka | Vijčani priključci |
| Težina | 2.40 kg |
Slicni proizvodi:
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2034-1AP00 32A 230VAC NO+NC
Motorski kontaktor Siemens 3RT2034-1AP00 veličine S2 namenjen je za upravljanje trofaznim motorima i drugim induktivnim potrošačima u AC-3 režimu. Ima
-

(Trenutno nema na stanju)
Cena na upit
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AK60 9A 110VAC NO+NC
Kontaktor snage za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50 Hz i
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2023-1AG20 9A 110VAC NO+NC
Kontaktor za AC-3 primene, nazivne struje 9 A i snage do 4 kW pri 400 V. Opremljen sa 1 NO + 1 NC pomoćnim kontaktima. Pogodan za rad na 110 V AC, 50/60 Hz. Trosistemski
-

(Trenutno nema na stanju)
2.224,58
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2045-1AP60 80A 220VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2045-1AP60 je industrijski trofazni kontaktor za AC-3 aplikacije sa nazivnom strujom od 80 A i snagom do 37 kW pri 400 V. Namenjen za rad sa naponom
-

(Trenutno nema na stanju)
17.020,39
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2045-1AP04 80A 230VAC 2O+2C
Kontaktor 3RT2045-1AP04 je trofazni industrijski kontaktor veličine S3 za AC-3 aplikacije sa nazivnom strujom od 80 A i snagom do 37 kW pri 400 V. Opremljen je
-

(Trenutno nema na stanju)
18.053,73
SIEMENS KONTAKTOR 3RT2046-1AL20 95A 230VAC 1O+1C
Kontaktor 3RT2046-1AL20 je robustan industrijski kontaktor namenjen za upravljanje trofaznim motorima do 45 kW pri 400 V. Radi u AC-3 režimu sa nazivnom strujom
-

(Trenutno nema na stanju)
21.268,69